Adana’da Okullar Arası Genç Kız ve Erkek Masa Tenisi Müsabakaları Sona Erdi

Turnuvada Kızlarda Eral Temel Lisesi, Erkeklerde Seyhan İMKB Fen Lisesi Takımları İl Birincisi Oldu.

30 KASIM 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği  “Okullar arası Genç Kız ve Erkek Masa Tenisi İl Birinciliği” tamamlandı.

Asım Savaş Spor Salonunda yapılan “Okullar arası Genç Kız ve Erkek Masa Tenisi İl Birinciliği Müsabakaları”na 53 okuldan 47’si kız, 148’i erkek olmak üzere toplam 195 sporcu katıldı. Kızlarda Özel Eral Temel Lisesi, Erkeklerde Seyhan İMKB Fen Lisesi Takımları İl Birincisi Oldu.

Çekişmeli geçen müsabakaların sonunda görüşlerini ifade eden, Sarıçam Gençlik  ve Spor İlçe Müdürü Ali Bilgiç, başarılı sporcuların ileriki aylarda yapılacak olan Gurup müsabakalarında Adana’yı en iyi şekilde temsil edeceklerine inandığını söyledi. Bilgiç ayrıca dereceye giren tüm sporculara başarılar diledi.

-KİMLER DERECEYE GİRDİ?-

Genç Erkekler:Seyhan İMKB Fen Lisesi birinci, Seyhan Rotary Anadolu Lisesi ikinci, Borsa Anadolu üçüncü, Türkan-İrfan Akgün Çok Programlı Anadolu Lisesi dördüncü oldu.

Genç Kızlar:Özel Eral Temel Lisesi birinci, Akif Palalı Anadolu Lisesi ikinci, Yüreğir Halıcılar Anadolu Lisesi üçüncü, Fatih Terim Anadolu Lisesi dördüncü oldu.