Adana’da Yurtlar Arası Futbol Turnuvası Tamamlandı

Adana’da Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Yurtlar Arası Futbol Turnuvasında Adana Erkek Yurdu Şampiyon olarak Niğde’de yapılacak İller Arası Turnuvada ilimizi temsil etmeye hak kazandı.

10 NİSAN 2019
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Kozan Stadı Suni Çim Sahasında gerçekleştirilen turnuvanın finalinde Kut’ül Amare Yurdunu mağlup eden Adana Erkek Yurdu, şampiyonluk sevincini yaşadı.

Kemal Orhan; “Hedefimiz Türkiye Şampiyonluğu”

Turnuva sonunda görüşlerini aktaran KYK Şube Müdürü Kemal Orhan şunları kaydetti. “Öğrencilerimizin sportif alanlarda da kendilerini geliştirmelerine imkan sağlayan bu ve benzeri turnuvalar oldukça heyecanlı geçiyor. Hem takım ruhunu geliştiren, hem de farklı yurtlarımızda kalan öğrencilerimizi bir biriyle kaynaştıran maçlar sonunda kazananın dostluk ve kardeşlik olduğunu görmek biz idarecileri mutlu etmeye yetiyor. Bizlere bu güzel heyecanı ve duyguları yaşatan sporcu kardeşlerimi kutlarken, şampiyon olan Adana Erkek Yurdu Futbol takımımıza Niğde’de yapılacak İller Arası Futbol Turnuvasında başarılar diliyorum. Ayrıca Adana Gençlik ve Spor il Müdürümüz Abdulkadir Ataşbak ve çalışanlarına turnuva boyunca yapmış oldukları katkı, sundukları her türlü imkân için de içtenlikle teşekkür ediyorum."

Turnuvada dereceye giren takımlara kupa ve ödülleri KYK Şube Müdürü Kemal Orhan ve Yurt Müdürleri tarafından verildi.