Okçu Saadet Azra Özdemir Teknik Gelişim Kampına davet edildi

21 Nisan-2 Mayıs 2019 tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak olan 2019 “Teknik Gelişim Kampı’na” katılacak olan Özdemir, Adana Gençlik ve Spor Şube Müdürü Halit Yılmazel’i makamında ziyaret etti.

19 NİSAN 2019
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Türkiye Okçuluk Federasyonu faaliyet programında yer alan ve 7-10 Şubat 2019 tarihleri arasında Samsun’da yapılan Minikler Salon Türkiye Şampiyonası’nda sıralama atışları sonucunda Adana Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Saadet Azra ÖZDEMİR 6. Olarak eleme atışlarına kaldı. Eleme atışları sonucunda da Türkiye 3’üncüsü olarak 21 Nisan–2 Mayıs 2019 tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak olan 2019 “Teknik Gelişim Kampı’na” davet edildi.  

Yılmazel; “Okçuluk Sporunun gelişmesi adına çalışıyoruz”

Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Halit Yılmazel Azra Özdemir’i tebrik ettiği ziyarette şunları söyledi. “Ata sporlarımızdan biri olan okçuluğun kentimizde yaygınlaşıp, sevilmesi adına bir dizi organizasyon düzenliyoruz. İnanıyoruz ki yakın zamanda Adana’mızda ve ülkemizde geleneksel sporlar daha fazla gencimiz tarafından iştigal sahası olarak belirlenecektir. Ve bu da kendi kültürümüzün korunmasına çok ciddi katkılar sağlayacaktır. Ben bu anlamda Saadet Azra Özdemir’in başarısını anlamlı buluyor, kendisini ve antrenörünü tebrik ediyorum.”

Yine aynı kampta, Adana Gençlik ve Spor Okçuluk antrenörü Akın ESKİTÜTÜNCÜ, Türkiye Okçuluk Federasyonu tarafından görevlendirildi.