GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları açılış programı, muhteşem bir organizasyonla Menderes Spor Salonunda gerçekleşti.

Adana Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Mehmet Tosun, “Okullar açılana kadar gençlerimize yönelik çalışmalarımız sürecek. Hem eğitim hem de kayıtlar yıl boyunca devam edecek. Bu çalışmalarımızın yanı sıra ‘Yüzme Bilmeyen Kalmasın’ projemiz de GSB Spor Okulları kapsamında devam ediyor” diye konuştu.

Sporcuların heyecanına ortak olan ASKF Başkanı Dr. Ahmet Bozan, “Başarılı olacağınıza inanıyorum. Antrenörlerinizin sözünü tutun. İyi bir çalışma dönemi geçirdikten sonra hepinizin iyi birer sporcu olacağınıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

Programda Halk Oyunları gösterimi, Karate ve Jimnastik sporcularımızın gösterisi katılımcıların beğenisini topladı.

Menderes Spor Salonunda düzenlenen etkinlikte; Adana Gençlik Hizmetleri Müdürü Mehmet Tosun, Spor Hizmetleri Müdürü Caner Taymış, Seyhan Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Lavkor, Yüreğir Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Halit Yılmazel, Çukurova Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Bilal Oldaç, ASKF Başkanı Dr. Ahmet Bozan ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Sarıçam Belediyesi Spor Müdürü Kadir Gül, Seyhan Belediyesi Basın Spor Sorumlusu Hüseyin Arat,  Çukurova Belediyesi Spor Danışmanı Ergin Ulun, Sağlıkçılar Derneği Başkanı Ragıp Okur, il temsilcileri, antrenörler, sporcuların velileri ve sporcular hazır bulundu.