EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLIYOR

  13 Ağustos 2021 tarihli ve 31567 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan 4371 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile yürürlüğe giren "Gençlik ve Spor Bakanlığı Ek Ders Saatlerine İlişkin Esaslar Hakkında Karar" doğrultusunda hazırlanan "Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim Faaliyetlerinde Ek Ders ve Diğer Uygulamalara İlişkin Usul ve Esaslar" kapsamında İl Müdürlüğümüzde Bakanlığımız bünyesinde açılacak eğitim faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere eğitim görevlisi başvuruları alınacaktır.

  Haberi Oku

  KURUMSAL İNDİRİM PROTOKOLÜ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Merkez ve Taşra Teşkilatı personeli ile birinci derece yakınları, Bakanlığımıza bağlı yurtlarda kalan genciz(Gençlik Merkezi Üyeleri), Sporcuyuzbiz (Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Sporcuları), Gönüllüyüzbiz (Kredi ve Yurtlarda kalan Öğrencilerimiz, Gençlik Kampı) üyelerinin yararlanabilmesi için Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile MORVEN (Bilir Giyim A.Ş) firması arasında imzalanan kurumsal indirim protokolleri

  Haberi Oku

  DENEYAP ATÖLYELERİ İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI

  Deneyap Teknoloji Atölyeleri Yeni Yıldızlarını Arıyor! Geleceğin Teknoloji Yıldızları Programı kapsamında 81 ildeki 139 Deneyap Teknoloji Atölyesi’nde verilecek 11 farklı başlıkta 36 ay ücretsiz teknoloji eğitimi için başvurularınızı bekliyoruz! 2023 -2024 Eğitim-Öğretim yılında 4. sınıf, 5. sınıf, 8. sınıf, lise hazırlık sınıfı ve 9. sınıflarda eğitim gören öğrenciler sınava başvuru yapabilecekler. Başvurunu yap, “TEKNOLOJİ GELİŞTİREN BİR TÜRKİYE HEDEFİNDE” yeni Geleceğin Teknoloji Yıldızı sen ol! Son Başvuru Tarihi: 25 Mart 2024

  Haberi Oku

  GENÇLER ARASI KÜLTÜR VE SANAT YARIŞMALARI AKDENİZ BÖLGE FİNALİ

  "Gençler Arası Kültür ve Sanat Yarışmaları Akdeniz Bölge Finali" Gençlik ve Bakan Yardımcımız Dr. Enes Eminoğlu'nun teşrifleriyle Evliya Çelebi M.T.A.L. Uygulama Oteli Konferans Salonu'nda 19 Şubat Pazartesi günü saat 10.00'da düzenlenecek olan açılış programıyla başlayacaktır.

  Haberi Oku

  MOTİVASYON SEMİNERLERİ BAŞLIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığımız bünyesinde YKS ve KPSS hazırlık öğrencilerinin sınav stresini yönetmeleri ve sınava hazırlık süreçleri konusunda farkındalık becerileri kazanmalarını sağlamak amacıyla "Motivasyon Semineri" düzenlenecektir.

  Haberi Oku

  U 20 Salon Atletizm Türkiye Şampiyonası’nda Adana TOHM Sporcularımızdan Rekor

  U20 Salon Atletizm Türkiye Şampiyonası’nda Adana TOHM Sporcularımızdan Rekor

  Haberi Oku

  Uluslararası 14’üncü 5 Ocak Kurtuluş Yarı Maratonu Adana’da Tamamlandı.

  Adana Valiliği Himayelerinde, Adana Büyükşehir Belediyesi, Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Atletizm Federasyonu’nca düzenlenen Uluslararası 14. Adana Kurtuluş Yarı Maratonu (21K), 10K, Çocuk Koşusu ve Halk Koşusu yapıldı. 7 Ocak Pazar günü saat 09.30’da verilen startla başlayan 10K koşusunun ardından, 21K ve Halk Koşusu’nun startları verildi.

  Haberi Oku

  Narkorehber (Narcoguide) Eğitimileri Hız Kesmeden Devam Etmektedir.

  Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısında alınan karar doğrultusunda 2024 Yılı itibari ile NarkoRehber Eğitimlerimiz kesintisiz olarak devam etmektedir.

  Haberi Oku

  TEKNOFEST 2024 YARIŞMALARINA BİREYSEL/TAKIM BAŞVURULARI

  Gençlik Merkezlerimiz Milli Teknoloji Hamlesi hedefiyle ülke gelişimine katkı sağlayabilecek, yetenekli gençlerin tespit edilmesi, bu gençlerin gelişimleri için gerekli desteklerin sağlanması, yenilikçi düşünce ve proje geliştirebilmelerine yönelik çalışmalar yürütmekte olup TEKNOFEST 2024yarışmalarına bireysel/takım olarak Gençlik Merkezleri adına başvuru gerçekleştirilebilmektedir

  Haberi Oku

  ''DOĞALLIK YETER'' SOSYAL MEDYA KAMPANYASI

  Dünya Dopingle Mücadele Ajansı (WADA), Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve anaboliksteroidlerin artan kullanımı konusunda farkındalık yaratmayı amaçlayan "Doğallık Yeter (Natural is Enough)" sloganıyla yeni bir sosyal medya kampanyası başlatmıştır.

  Haberi Oku

  Bir Günde Bin Yıl Tarih ve Medeniyet Gezisi - Konya

  Bir Günde Bin Yıl Tarih ve Medeniyet Gezisi - Konya (02.12.2023)

  Haberi Oku

  Afet Farkındalık Eğitmleri Devam Ediyor.

  Afet öncesi ve sonrası acil müdahale yöntemleri hakkında bilgi vermek ve farkındalık sağlamak amacı ile Afet Farkındalık Eğitimlerimiz devam etmektedir.

  Haberi Oku

  GSB Burs ve Öğrenim Kredisi Başvuruları Başladı

  GSB Burs ve Öğrenim Kredisi başvuruları başladı!

  Haberi Oku

  SEM SPORCU ALIMLARI YERLEŞTİRME SONUÇLARI AÇIKLANDI

  2023 - 2024 eğitim öğretim yılı için SEM'lere sporcu alımına yönelik yerleştirme listeleri açıklanmıştır.

  Haberi Oku

  2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İÇİN SPORCU EĞİTİM MERKEZLERİNE ALINACAK SPORCULARA YÖNELİK SEÇME KRİTERLERİ KONTENJAN LİSTESİ VE BAŞVURU HAKKINDA

  2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İÇİN SPORCU EĞİTİM MERKEZLERİNE ALINACAK SPORCULARA YÖNELİK SEÇME KRİTERLERİ KONTENJAN LİSTESİ VE BAŞVURU HAKKINDA

  Haberi Oku

  Adana’da GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları Açılışı Yapıldı

  GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları açılış programı, muhteşem bir organizasyonla Menderes Spor Salonunda gerçekleşti.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER