“KORUNMASIZ GENÇLERİN DAHA İYİ VE KAPSAYICI SPOR VE GENÇLİK ALTYAPISI İLE GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ” TOPLU AÇILIŞ TÖRENİ

  AB FRIT II Fonu Bünyesinde KfW Yürütücülüğünde “Korunmasız Gençlerin Daha İyi ve Kapsayıcı Spor ve Gençlik Altyapısı İle Güçlendirilmesi Projesi” Toplu Açılış Töreni (12 Futbol Sahası, 1 Tenis Kortu)

  Haberi Oku

  ADANA PORTAKAL ÇİÇEĞİ 10 KM KOŞUSU

  12. Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı 10 Km. Yol Yarışması 21 Nisan 2024 tarihinde WA Yarışma, Teknik Kuralları ve Atletizm Federasyonu Yarışma talimatında yer alan hükümler doğrultusunda Adana ilinde düzenlenecektir.

  Haberi Oku

  SPOR KULÜBÜ BEYANNAME DUYURUSU

  2022 Yılı Beyannamelerini veremeyen kulüpler için E - Devlet üzerinden Kulüp Başkanı veya Yetkilendirdiği Danışman üzerinden Beyanname işlemlerini tanımlayabilirler.

  Haberi Oku

  SPOR KULÜPLERİ BEYANNAMESİ GİRİŞ KLAVUZU

  ÖNEMLİ SPOR BİLGİ SİSTEMİNDE VERİ TABANI AKTARILMAYAN KULÜPLERİN ÜYE VE KURUL ÜYELERİ GÖRÜNMEYEBİLİR GÖRÜNMEYEN SPOR KULÜPLERİNİN BAŞKANLARI İL MÜDÜRLÜKLERİNE GİDEREK KENDİSİNİ DANIŞMAN OLARAK EKLETİP BEYANNAME İŞLEMLERİNİ YAPABİLİR.

  Haberi Oku

  ARTİSTİK CİMNASTİK BÖLGE KULÜPLERARASI MİNİKLER YARIŞMASI

  ARTİSTİK CİMNASTİK BÖLGE KULÜPLERARASI MİNİKLER YARIŞMASI MÜSABAKA BÜLTENİ

  Haberi Oku

  KURUMSAL İNDİRİM PROTOKOLÜ

  İl Müdürlüğümüz ile "DORUK EĞİTİM KURUMLARI" arasında imzalan kurumsal indirim protokolüne dair.

  Haberi Oku

  5. İSLAMİ DAYANIŞMA OYUNLARI

  5. İSLAMİ DAYANIŞMA OYUNLARI TANITIMI

  Haberi Oku

  SPORCU EĞİTİM MERKEZLERİNE (SEM) GÜREŞ BRANŞINDA SINAV DUYURUSU

  Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri bünyesinde güreş branşında faaliyetlerini sürdüren Sporcu Eğitim Merkezlerine, 2022-2023 eğitim ve öğretim yılı için yatılı ve gündüzlü statüde ilgi Makam Oluru doğrultusunda sporcu öğrenciler alınacaktır.

  Haberi Oku

  SPORCU EĞİTİM MERKEZLERİ SINAVI

  Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri bünyesinde bulunan Sporcu Eğitim Merkezlerine (SEM) 2022-2023 eğitim ve öğretim yılı için atıcılık, atletizm, badminton, boks, cimnastik, dağcılık, eskrim, halter, judo, kano, kayak, kürek, tenis, yelken ve yüzme branşlarında yatılı ve gündüzlü statüde alınacak sporcu öğrencilerin ilgi Makam Oluru doğrultusunda Genel Müdürlüğümüzce belirlenecek Sınav Kurulunca federasyonların hazırlamış oldukları ekli listede yer alan sınav talimatları dikkate alınarak yerleştirmeleri yapılacaktır.

  Haberi Oku

  KURUMSAL İNDİRİM PROTOKOLÜ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Merkez ve Taşra Teşkilatı personeli ile birinci derece yakınları,Bakanlığımıza bağlı yurtlarda kalan genciz biz üyeleri, gençlik merkezlerinden yararlanan gönüllüyüz bizüyeleri ve spor faaliyetlerinden faydalanan sporcuyuz biz üyelerinin yararlanabilmesi için İlMüdürlüğümüz ile firmalar arasında imzalan kurumsal indirim protokolleri

  Haberi Oku

  SPOR BİLGİ SİSTEMİ OKUL SPORLARI MODÜLÜ KULLANIM KLAVUZU

  2019 - 2020 Eğitim Öğretim Dönemi Okul Spor Faaliyetlerinde Kullanılacak Spor Bilgi Sistemi Kullanım Kılavuzu Aşağıdaki Linkte Sunulmuştur.

  Haberi Oku

  BASKETBOL ADAY HAKEM KURSU

  İlimizde 08 - 10 Ekim 2019 tarihleri arasında Basketbol Saha ve Masa Aday Hakem Kursu yapılacaktır. Başvuru yapmak için Basketbol İl Temsilciliği Abdullah KUTLU 0543 234 91 31

  Haberi Oku

  İHALE USULÜ TEMİZLİK ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR

  Temizlik Ürünleri Malzemesi mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.

  Haberi Oku

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER