Adana Valiliği, Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Türk Kızılay’ı Seyhan Şubesi, Adana Ayyıldız Spor Kulübü, Son Nokta Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü, Otizmle Barış Derneğinin iş birliği ile düzenlenen piknikte, engelli ve özel çocuklarla birlikte aileleri de güzel bir gün geçirmenin keyfini yaşadılar.

Düzenlenen pikniğe tesislerinin kapısını açarak destek veren, Adana Gençlik Ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, “İnsanlık İçin İyilik Hareketi” paydaşlarına teşekkür etti. Ataşbak konuşmasının devamında şunları söyledi. “Biz Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak, sadece sportif alanda değil, ülkemizin gerçeği olan tüm sosyal alanlarda da sahadayız. Bugün bizleri bu kıymetli çocuklarımız ve aileleriyle buluşturan “İnsanlık İçin İyilik Hareketi”nin   tüm paydaşlarına teşekkür ediyorum. Bu çocuklar hepimizin. Onların yüzlerinde bir parça gülümsemeye vesile olabilirsek kendimizi mutlu hissederiz. Toplumumuzun faydasına olacak tüm etkinliklerde üzerimize düşeni yapacağımızın, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak bütün birimlerimizle aktif olarak destek vereceğimizin bilinmesini isterim" dedi.

Düzenlenen pikniğe, Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, Adana Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Zeynel Abidin Koç, Türk Kızılayı Seyhan Şube Başkanı Reşat Karaca, Adana Gençlik ve Spor Şube Müdürleri Mustafa Lavkor, Murat Adıgüzel, Kadir Gül ve diğer yetkililer katıldı.