DUYURULAR

ÖNEMLİ NOT:     Basketbol ,Voleybol ,Hentbol, Futbol, Futsal ,Badminton  Bransında Başvurular 19 Ekim Cuma günü sona erecektir.Okulsporları Ferdi Müsabaka Branşlarını Sistem üzerinden Başvurular Müsabaka Teknik Toplantısına kadar devam etmektedir.  2018/2019 Sezonunda Basketbol Voleybol Hentbol Futbol  Futsal ve Badminton Branşlarında fikstire katılan kurası çekilen Okullar Tertip Kurulunun izni ve onayı olmadan müsabakalara katılmayan çekilen takımlar bir sonraki yıl çekildiği branşta fikstüre dahil edilmeyecektir İlgililere duyurulur
 Müsabaka Günü Güncel Fikstürün KONTROL EDİLMESİ ÖNEMLİ DUYURULUR


FİKSTÜR ÇEKİMİ DUYURUSU

Okul Sporları (B) ve Küçükler kategorisi Fikstür çekimi 21 Şubat Perşembe Günü Saat:10:00 Menderes Spor Salonu Toplantı Salonunda yapılacaktır.
 Başvuru yapanlar kontrollerini ve yeni başvuru yapmak isteyenler 19  Şubat Salı Gününe Kadar Müraacatlarını Bilgi Yönetim Sisteminden yapmaları gerekmektedir. katılmayacaklar mutlak suretle Okul Sporları Şubesine Bilgi vermeleri gerekmektedir.

YÜZME MİNİKLER Ve KÜÇÜKLER
28 Mayıs B Minikler
29 Mayıs A  Minikler 
30-31 Mayıs Küçükler
Teknik Toplantı 24 Mayıs Saat:16 :00 Menderes Spor Salonu Toplantı Salonu
yeni_BASVURU-FORMU-1.xlsx  Başvuru formunu en geç 22 Mayıs Tarihine kadar adanayuzmeiltemsilciligi@gmail.com adresine göndermeleri gerekmektedir ilgililere önemle duyurulur. 

BOCCE KÜÇÜKLER
Yer: Asım Savaş Spor Salonu
Tarih:29-30 Mayıs
Saat:10:00
Teknik Toplantı aynı gün aynı yerde Saat 09:00

MASA TENİSİ MİNİKLER
Yer: Asım Savaş Spor Salonu
Tarih:29-30-31 Mayıs
Saat:10:00
29 Mayıs Erkekler
30 Mayıs Kız
31 Mayıs Finaller
Teknik Toplantı Aynı Gün Aynı Yerde Saat:09:00



MASA TENİSİ KÜÇÜKLER  TAMAMLANDI
Yer: Asım Savaş Spor Salonu
Tarih:24-25-26 Nisan 
Saat:10:00
24 Nisan Kızlar 
25 Nisan Erkekler
26 Nisan Finaller
Teknik Toplantı Aynı Gün Aynı Yerde Saat:09:00

GOLBOL YILDIZLAR TAMAMLANDI
Yer: Oguz Kagan Köksal Görme Engelliler Ortaokulu
Saat:10:00
Tarih:19 Mart
Final Müsabkaları 13:00,14:00
Ödül Töreni 14:00

TENİS KÜÇÜKLER  TAMAMLANDI
Yer: Tenis Dagcılık Spor Klübü
Tarih:15-19 Nisan 2019
Teknik Toplantı 15 Nisan 2019 Saat:09 Tenis Dagcılık Spor Klübü 
Müsabakaya Katılacak Takımlar Tenis Toplarını  yanında getirecekler. Wilson us Open veya ,Dunlop, brilance top kullanılacaktır ilğililerin dikkatine

ATLETİZM KÜÇÜKLER TAMAMLANDI

Yer: Yüreğir Serinevler Atletizm Pisti
Saat:10:00
Tarih:15-16 Mayıs 2019
Teknik Toplantı 10 Mayıs 2019 Saat 10:00 Atletizm Kamp Eğitim Merkezi  Toplantıya Katılım zorunludur.

 GÜREŞ KÜÇÜKLER gün degişikliği TAMAMLANDI
Yer: Asım Savaş Spor Salonu
Tarih: 07-08 Mayıs 
Saat:10:00
Teknik Toplantı aynı gün aynı yerde Saat: 10:00


BİLARDO YILDIZ-GENÇLER TAMAMLANDI
Yer:Akedemi Spor Salonu
Tarih:02-03 Nisan
Saat:10:00
Teknik Toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:30

BOCCE GENÇLER TAMAMLANDI
Yer: Asım Savaş Spor Salonu
Tarih: 25-26 -27 Şubat 
Saat:10:00
Teknik Toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00

BOCCE YILDIZLAR TAMAMLANDI
Yer: Asım Savaş Spor Salonu
Tarih:21-22 Şubat
Saat:10:00
Teknik Toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00

HOKEY GENÇ TAMAMLANDI
Yer: Kayhan Kaynak Stadı
Tarih:13Şubat
Saat:10:00
Teknik Toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00

HOKEY YILDIZ TAMAMLANDI
Yer: Kayhan Kaynak Stadı
Tarih:13 Şubat
Saat:10:00
Teknik Toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00

BİSİKLET YILDIZ GENÇ A-B TAMAMLANDI
Yer: Atlı Spor Kulübü
Tarih:17 Nisan Gün Değişikiliği
Saat:10:00
Teknik Toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:30

OKÇULUK YILDIZ GENÇ TAMAMLANDI
Yer:Çukurova Atletizm Pisti
Tarih: 12 Mart Minikler-Küçükler
Saat:09:00 Yarışma Kaydı
         09:30  Deneme Atışları
         10:00 Sıralama Atışları
         13 Mart Yıldızlar  TAMAMLANDI
Saat:09:00 Yarışma Kaydı 
         09:30  Deneme Atışları
         10:00 Sıralama Atışları

           
           13 Mart Gençler TAMAMLANDI

Saat:12:00 Yarışma Kaydı
         12:30  Deneme Atışları
         13:00 Sıralama Atışları

          BOWLİ
NG GENÇLER A  TAMAMLANDI
Yer: Optimum Alışveriş Merkezi Bowling Oyun alanı
Tarih:  06 Mayıs Genç Erkekler   
            07 Mayıs Genç Kızlar   

Teknik Toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00

RAGBİ YILDIZ GENÇ TAMAMLANDI
Yer: Çeaş Sofulu Ortaokulu
Tarih:15 Nisan
Saat:10:00
Teknik Toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:30

SOFTBOL YILDIZ GENÇ TAMAMLANDI
Yer: Çeaş Sofulu Ortaokulu
Tarih:14 Mart
Saat:10:00
Teknik Toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:30

BEYZBOL YILDIZ GENÇ TAMAMLANDI
Yer: Çeaş Sofulu Ortaokulu 
Tarih: 27 Şubat
Saat:10:00
Teknik Toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:30

KORFBOL GENÇLER
Yer: Yüreğir Spor Salonu
Tarih: 29 Mart 
Saat:10:00
Teknik Toplantı 29 Mart Saat:09:00

YELKEN YILDIZ-GENÇ TAMAMLANDI
Yer: Yelken Klübü
Tarih:11 Nisan 
Saat:10:00
Teknik Toplantı 11Nisan Saat:09:00

KÜREK YILDIZ- GENÇ Gün Degişikliği TAMAMLANDI
Yer: Kayıkhane
Tarih:02 Mayıs 
Saat:10:00
Teknik Toplantı 30 Nisan Saat:09:00

KANO YILDIZ-GENÇ TAMAMLANDI
Yer: Kayıkhane
Tarih: 09 Nisan
Saat:10:00
Teknik Toplantı 09 Nisan Saat:09:00

CURLİNK(FLOOR) GENÇLER-YILDIZLAR TAMAMLANDI
Yer: İsmail Sefa ÖzlerAnadolu Lisesi
Tarih:02-03-04 Nisan
 Saat:10:00
Teknik Toplantı 02 Nisan Saat:09:00

GÜREŞ GENÇLER A TAMAMLANDI
Yer: Asım Savaş Spor Salonu
Tarih::25-26 Mart
Saat:10:00
Teknik Toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:30

ESKRİM YILDIZ-GENÇ -KÜÇÜK
Yer: Yüreğir Spor Salonu Antreman Salonu
Tarih:27 Mart
Saat:10:00
Teknik Toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:30

MODERN PETLANTON
Yer: Çukurova Yüzme Havuzu (ayas )
Tarih:28 Mart
Teknik Toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00

BOKS GENÇ -A TAMAMLANDI
Yer: Tribün Altı Boks Salonu
Tarih:02-03-04-05 Nisan
Saat:10:00
Teknik Toplantı ve Tartı 02 Nisan Saat:09:00 Boks Salonunda Müsabakalar Saat:14:00 Sporcular Spor Malzemelerini yanında getirmek zorundadır.Boks Fedarasyonu Disiplin Kurallarına Göre Sakal Bırakılmayacaktır.Üst Atlet Kırmızı veya Mavi olmak zorundadır.

BOKS GENÇ -B TAMAMLANDI
Yer: Tribün Altı Boks Salonu
Tarih:18 -19-20-21 Mart
Saat:10:00
Teknik Toplantı ve Tartı 18 Mart Saat:09:00 Boks Salonunda Müsabakalar Saat:14:00 Sporcular Spor Malzemelerini yanında getirmek zorundadır.Boks Fedarasyonu Disiplin Kurallarına Göre Sakal Bırakılmayacaktır.Üst Atlet Kırmızı veya Mavi olmak zorundadır.

BEDENSEL ENGELLİLER YÜZME TAMAMLANDI
Yer: Rıza Salih Saray Yüzme Havuzu
Tarih: 11 Nisan
Sat:10:00
Teknik Toplantı aynı Gün aynı yerde Saat:09:30

YÜZME YILDIZLAR TAMAMLANDI
Yer: Rıza Salih Saray Yüzme Havuzu
Tarih: 03-04 Nisan 
Teknik Toplantı 01 Nisan  Saat:15:00 Menderes Spor Salonu Toplantı Salonu Toplantıya Katılım zorunludur.
yeni_BASVURU-FORMU-1.xlsx Başvuru formunu en geç 29 Mart Tarihine kadar adanayuzmeiltemsilciligi@gmail.com adresine göndermeleri gerekmektedir ilgililere önemle duyurulur. 

MUAY THAİ GENÇLER A-B  ZORUNLU DEGİŞİKLİK TAMAMLANDI
Yer: Nihat Geven Spor Salonu
Tarih: 21-22-23 Mart
Saat:10:00
Teknik toplantı 21 Mart aynı yerde Saat:10:00 Tartı ve Kuralar

ATLETİZM YILDIZLAR  Tarih Düzeltme YAPILDI
Yer: Yüreğir Serinevler Atletizm Pisti
Tarih:28-29 Mart 
Saat:10:00
Teknik Toplantı 20 Mart Saat:15:00 Menderes Spor SalonuToplantı Salonunda Toplantıya Katılım zorunludur.

WUSHU YILDIZ ve GENÇLER TAMAMLANDI
Yer: Asım Savaş Spor Salonu
Tarih: 25-26-27 Şubat
Saat:10:00
Teknik Toplantı ve Tartı İşlemleri 25 Şubat Saat:10:00 Asım Svaş Spor Salonu

ÖZEL SPORCULAR MASA TENİSİ TAMAMLANDI
Yer: Trübün Altı Spor Salonu
Tarih:13 Mart
Saat:10:00
Teknik toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00

ÖZEL SPORCULAR YÜZME TAMAMLANDI
Yer: Rıza Salih Saray Yüzme Havuzu
Tarih:12 Mart
Saat:10:00
Teknik toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:30

ÖZEL SPORCULAR ATLETİZM TAMAMLANDI
Yer: Yüreğir Serinevler Atletizm Pisti
Tarih: 08 Mart
Saat:12:00
Teknik toplantı aynı gün aynı yerde Saat:12:30

İŞİTME ENGELLİLER ATLETİZM TAMAMLANDI
Yer: Yüreğir Serinevler Atletizm Pisti
Tarih: 08 Mart
Saat:10:00
Teknik toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:30

MUAY THAİ YILDIZLAR TAMAMLANDI
Yer: Nihat Geven Spor Salonu Antreman Salonu
Tarih:07-08 Mart
Saat:10:00
Teknik toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00O

KARATE YILDIZLAR TAMAMLANDI
Yer: Asım Savaş Spor Salonu
Tarih:28 Şubat
Saat:10:00
Teknik toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00O

MASA TENİSİ YILDIZLAR TAMAMLANDI
Yer: Asım Savaş Spor Salonu
Tarih:20 Şubat Erkekler 
         21 Şubat Kızlar
          22 Şubat Kız-Erkek Finaller
Teknik toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00O

BİLEK GÜREŞİ GENÇ YILDIZ TAMAMLANDI
Yer: Seyhan Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi 
Tarih:16-17 Şubat 2019
Saat:09:30 :.16:30
Teknik Toplantı 16 Şubat  Saat:09:30 aynı yerde

SPOR TIRMANIŞI  YILDIZ ve GENÇLER TAMAMLANDI
Yer: Çukurova Üniversitesi Sabancı Spor Salonu
Tarih: 15 Şubat 
Saat: 10:00
Teknik toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00O

JUDO YILDIZLAR TAMAMLANDI
Yer: Yavuzlar Spor Salonu
Tarih:22 Şubat
Saat:10:00
Teknik toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00

TAEKWONDO GENÇLER  TAMAMLANDI

Yer: Yüreğir Serinevler Spor Salonu
Tarih:20 Şubat ( Gün degişikliği  ) 
Saat:10:00
Teknik toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00

GÜREŞ YILDIZ TAMAMLANDI
Yer: Asım Savaş Spor Salonu
Tarih:18-19 Şubat 
Teknik toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00

KICK BOKS GENÇ A-B TAMAMLANDI
Yer: Tribün altı Taekwondo Spor Salonu
Tarih:15 Şubat
Saat:10:00
Teknik toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00

ORYANTRİNG YILDIZLAR - KÜÇÜKLER
Yer:Çukurova Üniversitesi İş Bankası arkası
Tarih: 24 Mart 2019
Saat :10:00
Teknik toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00

ORYANTRİNG GENÇLER A-B TAMAMLANDI
Yer: İlahiyat Fakültesi ve Tıp Fakültesi Bölgesi
Tarih: 10 Şubat 2019
Saat :10:00
Teknik toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00

CİMNASTİK RİTMİK GÜN DEGİŞİKLİĞİ TAMAMLANDI
Yer: Çukurova Üniversitesi Cimnastik Salonu Salonu
Tarih:15 Mart 2019
Saat:13:00
TEKNİK TOPLANTI AYNI GÜN AYNI YERDE SAAT:13:00

TENİS YILDIZLAR TAMAMLANDI
Yer: Tenis Dagcılık Spor Klübü
Tarih:18-22 Şubat 2019
Teknik Toplantı 18 Şubat 2019 Saat:09 Tenis DagcılıkSpor Klübü 
Müsabakaya Katılacak Takımlar Tenis Toplarını  yanında getirecekler. Wilson us Open veya ,Dunlop, brilance top kullanılacaktır ilğililerin dikkatine

ATLETİZM GENÇLER  A-B TAMAMLANDI

Tarih:11-12 Şubat 2019
Yer:Yüreğir Serinevler Atletizm Pisti
Teknik Toplantı 06 Şubat 20109 Menderes  Spor Salonu Toplantı Salonu Saat:14:00 katılım zorunludur
Teknik Toplantıya katılmayan Okullar Musabakaya dahil edilmeyecektir ilğililerin dikkatine

SATRANÇ YILDIZLAR GENÇLER TAMAMLANDI

Tarih
:23-24 Şubat 2019
Yer: Özel Sular Koleji
Son Başvuru 18 Şubat Saat: 17:00
Teknik Toplantı 22 Şubat  Cuma Günü2019  Saat:17:00 Özel Sular Koleji Müsabaka Günü yeni kayıt alınmayacaktır.Teknik Toplantıda takımların evraklarını tam olarak teslim etmeleri gerekmektir.

Turnuvaya başvuru yapan okullarımız aşağıdaki Turnuva Kayıt Linkinden de Sporcu girişlerini yapmak zorundadırlar:


HALK OYUNLARI YILDIZ- GENÇ TAMAMLANDI
Yer: Menderes Spor Salonu
Tarih:13-14 Şubat 2019
Teknik Toplantı  Kura Çekimi
12 Şubat Saat:15:00 Menderes Spor Salonu Toplantı Salonu 


CİMNASTİK ARTİSTİK   TAMAMLANDI
Yer: Yüreğir Cimnastik Salonu
Tarih:05-06 Mart 2019 ( GÜNDEGİŞİKLİGİ )
Saat:10:00
Teknik Toplantı 26 Şubat 2019 Tarihinde Menderes Kapalı Spor Salonu Toplantı Salonunda 14:00 Toplantıya katılım zorunludur.

CİMNASTİK STEP -AEROBİK TAMAMLANDI
 Yer:: Yüreğir Spor Salonu
Tarih:18-19 Şubat 2019
18 Şubat AEROBİK
19 Şubat Step Aerobik
Saat:10:00
Teknik Toplantı 12 Şubat 2019 Tarihinde Menderes Kapalı Spor Salonu  Toplantı Salonu 14 :00 Toplantıya katılım zorunludur.













 


TERFİ YAZI ÖRNEGİ İÇİN TIKLAYINIZ


         SPORCU SEYAHAT İZİN BELGESİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ..   

Valilik Olurları Müsabakaya en az 5 Gün kala yapılmaktadır. İlğililerin dikkatine son Gün Gelen Valilik Olurları İmzaya alınmayacaktır.

KAFİLE LİSTESİ Düzeltme 4 (2).docx