Şampiyonlardan Ataşbak'a Ziyaret

  28 Eylül- 06 Ekim tarihleri arasında Antalya'da yapılan ve 66 ülkeden 870 sporcunun katıldığı Muay Thai Dünya Şampiyonasında Gençler ve Yıldızlar kategorisinde dereceye giren Adanalı sporcular, Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak'ı makamında ziyaret etti

  Haberi Oku

  Yetenek Taramasından Geçen Sporcu ve Ailelerine Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

  Türkiye sportif yetenek taraması ve spora yönlendirme projesi sporcu eğitimi ve gelişim programı Adana'da başladı

  Haberi Oku

  Adana Beraber Yürüyelim Etkinliğinde Buluştu

  Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında Herkes İçin Spor Federasyonu (HİS) tarafından 81 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen 'Beraber Yürüyelim' etkinliği Adana’da birçok vatandaşın katılımı ile gerçekleşti.

  Haberi Oku

  BERABER YÜRÜYELİM...

  2002 yılında ilan edilen ve o yıldan itibaren her yıl Avrupa’nın tüm ülkelerinde düzenli olarak kutlanılan ‘Avrupa Hareketlilik Haftası’ bu yıl 16-22 Eylül tarihleri arasında kutlanacak. Temel amacı çarpıcı bir dizi fiziksel aktivite ile haraketlilik ve sağlıklı yaşam konusunda toplumsal farkındalık gelişmesine hizmet etmek olan bu hafta vesilesiyle tüm Avrupa’da olduğu gibi ülkemizde de başını federasyonumuzun çektiği bir dizi aktivite yürütülecek. Bu yıl “Beraber Yürüyelim” sloganının benimsendiği haftada, şehirlerde motorize trafiğin kısıtlanması, çevreci ulaşım alternatiflerinin geliştirilmesi, toplumsal yaşam alanlarının daha sağlıklı ve hareketli hale getirilerek düzenlenmesi ve sağlıklı ve aktif yaşama/yaşlanma politikalarının desteklenmesi amacı ile bir dizi etkinlik gerçekleştirilecek.

  Haberi Oku

  Adana’da Sutopu U 17 Erkekler Bölgesel Lig Karşılaşmaları Sona Erdi

  Adana’da 4 gün süren ve Türkiye Sutopu Federasyonunun faaliyet programında yer alan “Sutopu U 17 Erkekler Bölgesel Lig” müsabakaları tamamlandı.

  Haberi Oku

  Online Çocuk Egzersizi Eğitim Sertifika Programı Düzenlendi

  Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Sportif Değerlendirme Şube Müdürü Metin Yavuz tarafından antrenörlere, Adana Erkek Öğrenci Yurdu Toplantı Salonunda Online Çocuk Egzersizi Eğitim Sertifika Programı düzenlendi.

  Haberi Oku

  Adana’da Tenis Hakemlik Kursu Açılıyor

  Türkiye Tenis Federasyonu ve Adana İl Temsilciliğinin 2019 faaliyet programında yer alan 1. Kademe Çizgi Hakemlik ve Gözlemci hakemlik Kursları yapılacak.

  Haberi Oku

  Adana’da Wushu Zafer Kupası Müsabakaları Tamamlandı

  Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Wushu Adana İl Temsilciliği 2019 faaliyet takviminde yer alan ‘‘Wushu Zafer Kupası’’ müsabakaları yapıldı.

  Haberi Oku

  Adana'da 30 Ağustos Oryantiring Zafer Kupası Sona Erdi

  Oryantiring Federasyonu Adana İl Temsilciliği faaliyet Programı kapsamında düzenlenen "30 Ağustos Oryantiring Zafer Kupası" müsabakaları tamamlandı.

  Haberi Oku

  İL TEMSİLCİLİKLERİNE

  Antrenör ve Hakem eğitim kursları Sportif Değerlendirme ve Takip Servisi tarafından yürütülmektedir. Kurslar ve seminerler talebe binaen yapılmaktadır.

  Haberi Oku

  Adana'da Dart Zafer Kupası Sona Erdi

  Dart Federasyonu Adana İl Temsilciliği faaliyet Programı kapsamında düzenlenen "30 Ağustos Dart Zafer Kupası" müsabakaları tamamlandı

  Haberi Oku

  Adana'da 30 Ağustos Zafer Kupası Badminton Müsabakaları Sona Erdi

  Badminton Federasyonu Adana İl Temsilciliği faaliyet Programı kapsamında düzenlenen "30 Ağustos Zafer Kupası Badminton" müsabakaları tamamlandı

  Haberi Oku

  Adana’da Atıcılık Zafer Kupası Tamamlandı

  Atıcılık Federasyonu Adana İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan “30 Ağustos Zafer Kupası Atıcılık Müsabakaları” tamamlandı.

  Haberi Oku

  534. Kızıldağ Karakucak Güreşleri Tamamlandı

  Karaisalı Belediyesi tarafından Kızıldağ Yaylası'nda organize edilen 534. Kızıldağ Karakucak Güreşleri tamamlandı.

  Haberi Oku

  Gençlik Merkezinden Muhteşem Gençlik Şöleni

  Adana Gençlik Merkezi tarafından organize edilen ‘Adana Gençlik Şöleni’, Hilmi Kürklü Bulvarı, Ahmet Kurttepeli Anadolu Lisesi karşısındaki Çukurova Gençlik Merkezinde gerçekleştirildi. Şölene ilgi üst seviyedeydi.

  Haberi Oku

  Satranç Yaz Okulu Turnuvası Sona Erdi

  Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Satranç Yaz Okulu Turnuvası 5 Ocak stadı altındaki Satranç Salonunda tamamlandı. Yaz okulu öğrencileri arasında yapılan turnuvada, kategorilerinde birinci olanlara madalyaları takdim edildi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER