EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURU İLANI (YÜZME BRANŞI)

  GSB Eğitim Komisyonu tarafından onaylanmış eğitimciler arasında bulunan Yüzme branşındaki eğitimcilerin göreve başlamaları için 05-07 Temmuz 2022 tarihleri arasında Adana GSB İl Müdürlüğünde sözleşme imzalamaları için gelmeleri önemle duyurulur.

  Haberi Oku

  Adana Veteran Hentbol Karması Türkiye Şampiyonu

  Adana Veteran Karması; İzmir’in Urla İlçesi’nde gerçekleştirilen ‘Türkiye Veteran Kadın-Erkek Hentbol Turnuvası’nda, tüm rakiplerini yenerek namağlup Türkiye Şampiyonu oldu.

  Haberi Oku

  Adana’da GSB Spor Okulları Açıldı

  Tüm Türkiye’de olduğu gibi Adana’da da GSB Spor Okulları kapılarını gençlerimize açtı. Açılış törenine Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Gençlik Spor Şube Müdürleri, İlçe Müdürleri, Antrenörler, Sporcular ve veliler katıldı.

  Haberi Oku

  Yıldız Kız Hentbol Türkiye Şampiyonası Adana’da Gerçekleştirildi

  Adana Valiliği koordinesinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Hentbol Federasyonu iş birliğinde düzenlenen Türkiye Hentbol Federasyonu Yıldız Kız Hentbol Türkiye Şampiyonası Adana’da gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nın 103’üncü yılı Adana'da coşkuyla kutlandı.

  Adana'daki kutlamalar, Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar tarafından Atatürk Anıtına çelenk konulmasıyla başladı. Ardından kortej yürüyüşüyle Uğur Mumcu Meydanı'nda düzenlenen kutlama törenine geçildi.

  Haberi Oku

  AB FRIT II Temel Atma Töreni Çukurova Atletizm Pistinde Yapıldı

  Gençlik Haftası kapsamında düzenlenen, AB FRIT II Fonu kapsamında KfW (Alman Kalkınma Bankası) yürütücülüğünde “Korunmasız Gençlerin Daha İyi ve Kapsayıcı Spor ve Gençlik Altyapısı İle Güçlendirilmesi Projesi” temel atma töreni, Çukurova Atletizm pistinde gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  Okul Sporları Kürek Müsabakaları İl Birinciliği

  Okul Sporları Kürek Müsabakaları İl Birinciliği yarışları sona erdi.

  Haberi Oku

  Adana’da Özel Sporcular Yarıştı

  Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Adana Para Atletizm İl Şampiyonası sona erdi.

  Haberi Oku

  Adana'da, farklı branşlarda ulusal ve uluslararası yarışmalarda yer alan sporcular ve antrenörleri düzenlenen yemekte bir araya geldi

  Adana'da, farklı branşlarda ulusal ve uluslararası yarışmalarda yer alan sporcular ve antrenörleri, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen yemekte bir araya geldi.

  Haberi Oku

  "Yurtlar Arası Badminton Türkiye Şampiyonası" Adana'da başladı

  "Yurtlar Arası Badminton Türkiye Şampiyonası" Adana'da Başladı

  Haberi Oku

  TYF 2022-2023 EĞİTİM YILI SPORCU EĞİTİM MERKEZİ SINAV TALİMATI

  2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA SPORCU EĞİTİM MERKEZLERİNE (SEM) YÜZME BRANŞINDA ALINACAK SPORCU ÖĞRENCİLERE YÖNELİK SINAV TALİMATI

  Haberi Oku

  Okul Sporları Genç B Kız/ Erkek Bilek Güreşi Müsabakaları sona erdi.

  Okul Sporları Genç B Kız/ Erkek Bilek Güreşi Müsabakaları, İsmail Hakkı Polat Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor salonunda kıran kırana geçen mücadelelerin ardından, İl Müdürümüz Muzaffer Çintimar'ın katılımıyla düzenlenen ödül töreni ile sona erdi. Katılım sağlayan tüm sporcularımızı tebrik eder, başarılar dileriz.

  Haberi Oku

  MAHALLEDE MAÇ VAR - TBMM 23 NİSAN FUTBOL TURNUVASI

  11 - 13 yaş arasındaki kız ve erkek çocuklarımız mahalle maçlarının muhteşem atmosferinde buluşuyor.

  Haberi Oku

  Adanalı TOHM & SEM Sporcularından Tarihi Başarı

  Adanalı TOHM ve SEM sporcuları disiplinli ve bilimseli temellere dayanan çalışmalarının meyvelerini almaya başladılar. Sporcular, 2-6 Şubat tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilen U20 ve U18 Salon Türkiye Atletizm Şampiyonalarında 5 altın, 1 gümüş ve 5 bronz madalya kazandılar.

  Haberi Oku

  12. Uluslararası Adana Kurtuluş Yarı Maratonu koşuldu

  Adana’mızın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümü anısına "Yüzümüzde Kurtuluşun Işığıyla Koşuyoruz" sloganıyla gerçekleştirilen 12. Uluslararası Adana Kurtuluş Yarı Maratonu koşuldu.

  Haberi Oku

  Kano & Kürek sporcularımızdan 5 Ocak Anısına Muhteşem Gösteri

  5 Ocak Adana’mızın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümü kutlamaları kapsamında kentimizin tarihi mekanı Taşköprü üzerinde öğrencilerimiz, Seyhan Nehri üzerinde de Kano ve Kürek sporcularımız göğsümüzü kabartan bir koreografi sergilediler.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER