Fikstür

 TÜM OKULLARIMIZIN MÜSABAKA GÜNLERİ, FİKSTÜRLERİ KONTROL EDEREK MAÇLARA KATILMALARI GEREKMEKTEDİR...

 

 

 

MİNİKLER BADMİNTON MÜSABAKALARI!!!

  MÜSABAKALAR  TARİH  YER
MİNİKLER (KIZ/ERKEK) 13.06.2022 KİREMİTHANE MTAL

İLKOKULLAR FİZİKSEL ETKİNLİK FİNALİ (İFET)!!!

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
İFET                  11.06.2022 SAAT 09:30 MERKEZ PARK DÜNYA ÇEVRESİ

MİNİKLER KARATE MÜSABAKALARI!!!

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
MİNİKLER 09.06.2022 SAAT 10:00 HAKKI POLAT ANADOLU İMAMHATİP LİSESİ

MİNİKLER SATRANÇ MÜSABAKALARI!!!

  MÜSABAKALAR  TARİH  YER
MİNİKLER A 14.06.2022 SAAT 10:00 ADANA ANADOLU LİSESİ
MİNİKLER B 15.06.2022 SAAT 10:00 ADANA ANADOLU LİSESİ
TEKNİK TOPLANTI 14.06.2022  

Müracaat için: 05396956614 

Kayıt İçin Tıklayınız...

GÜREŞ MÜSABAKALARI!!!

MÜSABAKALAR  TARİH  YER
KÜÇÜKLER (ERKEK) SERBEST 13.06.2022 SAAT 10:00 ASIM SAVAŞ SPOR SALONU
KÜÇÜKLER (ERKEK) GREKOROMEN 14.06.2022 SAAT 10:00 ASIM SAVAŞ SPOR SALONU
KÜÇÜKLER (KIZ) SERBEST 13.06.2022 SAAT 10:00 ASIM SAVAŞ SPOR SALONU
TARTI SAAT 09:00 ASIM SAVAŞ SPOR SALONU

 BADMİNTON

 BRANŞ YAYIMLANMA TARİHİ PROGRAM BİLGİSİ (KATEGORİLERE TIKLAYINIZ)
 BADMİNTON     06.12.2021 SAAT 10.30  GENÇ ERKEK A (TAMAMLANDI)
 BADMİNTON  06.12.2021 SAAT 10.40  GENÇ KIZ A (TAMAMLANDI)
 BADMİNTON  06.01.2022 SAAT 09:36  KÜÇÜKLER ERKEK (TAMAMLANDI)
 BADMİNTON  06.01.2022 SAAT 09:37  KÜÇÜKLER KIZ (TAMAMLANDI)
 BADMİNTON  20.01.2022 SAAT 15:13  YILDIZ ERKEK (TAMAMLANDI)
 BADMİNTON  20.01.2022 SAAT 15:16  YILDIZ KIZ (TAMAMLANDI)

BASKETBOL

 BRANŞ  YAYIMLANMA TARİHİ PROGRAM BİLGİSİ (KATEGORİLERE TIKLAYINIZ)
 BASKETBOL  14.12.2021 SAAT 16.11  GENÇ ERKEK A (TAMAMLANDI)
 BASKETBOL  20.12.2021 SAAT 15.35  GENÇ ERKEK B  (TAMAMLANDI)
 BASKETBOL  14.12.2021 SAAT 10.41  GENÇ KIZ A (TAMAMLANDI)
 BASKETBOL  14.12.2021 SAAT 10.41  GENÇ KIZ B (TAMAMLANDI)
 BASKETBOL  30.12.2021 SAAT 11.17  YILDIZ ERKEK (TAMAMLANDI)
 BASKETBOL  14.12.2021 SAAT 14.50  YILDIZ KIZ (TAMAMLANDI)
 BASKETBOL  02.03.2022 SAAT 14.46  KÜÇÜKLER ERKEK (TAMAMLANDI)
 BASKETBOL  10.03.2022 SAAT 10.36  KÜÇÜKLER KIZ (TAMAMLANDI)
 BASKETBOL  23.03.2022 SAAT 11:59  MİNİKLER A KIZ (GÜNCEL)
 BASKETBOL  28.04.2022 SAAT 10:45  MİNİKLER A ERKEK (GÜNCEL)

FUTSAL 

 BRANŞ YAYIMLANMA TARİHİ PROGRAM BİLGİSİ (KATEGORİLERE TIKLAYINIZ)
 FUTSAL        28.12.2021 SAAT 15.22  GENÇ ERKEK A (TAMAMLANDI)
 FUTSAL 14.12.2021 SAAT 13.32  GENÇ KIZ A (TAMAMLANDI)
 FUTSAL 18.02.2022 SAAT 15.53  YILDIZ ERKEK (TAMAMLANDI)
 FUTSAL 20.12.2021 SAAT 09:26  YILDIZ KIZ (TAMAMLANDI)
 FUTSAL 12.05.2022 SAAT 23:24  KÜÇÜKLER EREK (TAMAMLANDI)
 FUTSAL 22.04.2022 SAAT 15:34  KÜÇÜKLER KIZ (TAMAMLANDI)

  FUTBOL

 BRANŞ    YAYIMLANMA TARİHİ PROGRAM BİLGİSİ (KATEGORİLERE TIKLAYINIZ)
 FUTBOL         10.12.2021 SAAT 14.14  GENÇ ERKEK A (TAMAMLANDI)
 FUTBOL  14.12.2021 SAAT 10.48  GENÇ KIZ A (TAMAMLANDI)
 FUTBOL  22.12.2021 SAAT 16.45  YILDIZ ERKEK (TAMAMLANDI)
 FUTBOL  01.12.2021 SAAT 10.50  YILDIZ KIZ (TAMAMLANDI)
 FUTBOL  01.03.2022 SAAT 14:32  KÜÇÜKLER ERKEK (TAMAMLANDI)

HENTBOL 

 BRANŞ  YAYIMLANMA TARİHİ PROGRAM BİLGİSİ (KATEGORİLERE TIKLAYNIZ)
 HENTBOL   14.12.2021 SAAT 10:56  GENÇ ERKEK A (TAMAMLANDI)
 HENTBOL 14.12.2021 SAAT 10.56  GENÇ KIZ A (TAMAMLANDI)
 HENTBOL 05.01.2022 SAAT 15.17  YILDIZ ERKEK (TAMAMLANDI)
 HENTBOL 10.01.2022 SAAT 14.58  YILDIZ KIZ (TAMAMLANDI)
 HENTBOL 18.02.2022 SAAT 15.50  KÜÇÜKLER ERKEK (TAMAMLANDI)
 HENTBOL 18.02.2022 SAAT 15.51  KÜÇÜKLER KIZ (TAMAMLANDI)

KORFBOL

BRANŞ    YAYIMLANMA TARİHİ PROGRAM BİLGİSİ (KATEGORİLERE TIKLAYINIZ)
 KORFBOL        09.03.2023 SAAT 15.24  GENÇLER A KARMA (TAMAMLANDI)

 VOLEYBOL

NOT: Yarı final ve final grubu müsabakaları kazanılmış 3 set üzerinden oynatılacaktır.

 BRANŞ   YAYIMLANMA TARİHİ PROGRAM BİLGİSİ (KATEGORİLERE TIKLAYINIZ)
 VOLEYBOL  14.12.2021 SAAT 14.55  GENÇ ERKEK A (TAMAMLANDI)
 VOLEYBOL  14.12.2021 SAAT 13.42  GENÇ KIZ A (TAMAMLANDI)
 VOLEYBOL  15.12.2021 SAAT 15.43  YILDIZ ERKEK (TAMAMLANDI)
 VOLEYBOL  14.12.2021 SAAT 14.48  YILDIZ KIZ  (TAMAMLANDI)
 VOLEYBOL  13.01.2022 SAAT 13.50  KÜÇÜKLER ERKEK (TAMAMLANDI)
 VOLEYBOL  17.01.2022 SAAT 13.16  KÜÇÜKLER KIZ (TAMAMLANDI)
 VOLEYBOL  01.03.2022 SAAT 11.38  GENÇLER B ERKEK (TAMAMLANDI)
 VOLEYBOL  21.04.2022 SAAT 14.33  GENÇLER B KIZ (TAMAMLANDI)
 VOLEYBOL  23.03.2022 SAAT 11:51

MİNİKLER KIZ(GÜNCEL)

İLETİŞİM HASAN GÜNDÜZ TELEFON : 546 557 01 01

Son Başvuru Tarihi 10.05.2022 Saat 17:00

 VOLEYBOL  23.03.2022 SAAT 11:54

MİNİKLER ERKEK(GÜNCEL)

İLETİŞİM HASAN GÜNDÜZ TELEFON : 546 557 01 01

Son Başvuru Tarihi 10.05.2022 Saat 17:00

İLKOKULLAR TAF ÇOCUK ATLETİZM MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

MÜSABAKALAR  TARİH  YER
İLKOKULLAR 08.06.2022 SAAT 09:30 ÇUKUROVA ATLETİZM PİSTİ

MİNİKLER ARTİSTİK CİMNASTİK MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

MÜSABAKALAR  TARİH  YER
MİNİKLER A 06.06.2022 SAAT 10:00 MENDERES SPOR SALONU
MİNİKLER B 07.06.2022 SAAT 10:00 MENDERES SPOR SALONU
NOT: Yer değişikliği olması durumunda müsabaka tarihinden 2 gün önce güncelleme yapılacaktır.

MİNİKLER MASA TENİSİ MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
MİNİKLER                      01-02.06.2022 SAAT 09:30 YENİ ADANA STADYUMU MASA TENİSİ SALONU

YÜZME MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

  MÜSABAKALAR  TARİH  YER
MİNİKLER B (KIZ/ERKEK) 25.05.2022 ATATÜRK YÜZME HAVUZU
MİNİKLER A (KIZ/ERKEK)
26-27.05.2022 ATATÜRK YÜZME HAVUZU
TEKNİK TOPLANTI 23.05.2022 SAAT 14:00 ATATÜRK YÜZME HAVUZU

WUSHU MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
TARTI                      23.05.2022 SAAT 09:00 NİHAT GEVEN SPOR SALONU
GENÇLER-YILDIZLAR-KÜÇÜKLER 23 - 24 - 25.05.2022 SAAT 12:00 NİHAT GEVEN SPOR SALONU

MUAY-THAI MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

  MÜSABAKALAR  TARİH  YER
 GENÇLER B (KIZ/ERKEK)  17.05.2022 ATATÜRK YÜZME HAVUZU BOKS SALONU
 GENÇLER A (KIZ/ERKEK)  18.05.2022 ATATÜRK YÜZME HAVUZU BOKS SALONU

KARAKUCAK GÜREŞ MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
TARTI                      13.05.2022 SAAT 09:00-10:00 MUHARREM GÜLERGİN STADI
GENÇLER-YILDIZLAR 13.05.2022 SAAT 11:00 MUHARREM GÜLERGİN STADI

KÜREK MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
MÜSABAKALAR              10.05.2022 SAAT 09:00 KANO - KÜREK TESİSLERİ

YAĞLI GÜREŞ MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
TARTI                      07.05.2022 SAAT 09:00 -10:00 KARAİSALI STADI
GENÇLER 07.05.2022 SAAT 10:30 KARAİSALI STADI

TENİS KÜÇÜKLER GRUP MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

MÜSABAKALAR  TARİH  YER
KÜÇÜKLER (KIZ/ERKEK) 26 - 30.04.2022 SAAT 10:00 ADANA TENİS DAĞ VE SU SPORLARI KLÜBÜ

İLETİŞİM: FERİDUN AÇAR (İL TEMSİLCİSİ) 532-433-7641

BİLARDO MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

  MÜSABAKALAR  TARİH  YER
 YILDIZLAR-GENÇLER A (KIZ/ERKEK)  26.04.2022 SAAT 10.00 AKADEMİ BİLARDO

ABA GÜREŞİ MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
TARTI                      25.04.2022 SAAT 09:00 İSMET ATLI GÜREŞ SAHASI
GENÇLER-YILDIZLAR 25.04.2022 SAAT 10:00 İSMET ATLI GÜREŞ SAHASI

HALTER MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

MÜSABAKALAR  TARİH  YER
YILDIZLAR (KIZ/ERKEK) 22.04.2022 SAAT 11:30 SERİNEVLER HALTER SALONU

SOFTBOL MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
GENÇLER-YILDIZLAR-KÜÇÜKLER (KIZ/ERKEK) 20.04.2022 SAAT 09:30 KAYHAN KAYNAK KARDEŞLER STADI

RAGBİ MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

  MÜSABAKALAR  TARİH  YER
     
 KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER A (KIZ/ERKEK) RAGBİ TAG  18.04.2022 SAAT 09:30 KAYHAN KAYNAK KARDEŞLER STADI
 KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER A (KIZ/ERKEK) RAGBİ FLAG  19.04.2022 SAAT 09:30 KAYHAN KAYNAK KARDEŞLER STADI

WUSHU MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

MÜSABAKALAR  TARİH  YER
KÜÇÜK-YILDIZ-GENÇ (KIZ/ERKEK) 18.04.2022 SAAT 09:00 NİHAT GEVEN SPOR SALONU

ÖZEL SPORCULAR (KÜÇÜK-YILDIZ-GENÇ KATEGORİLERİ) YÜZME-MASA TENİSİ-ATLETİZM MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

MÜSABAKALAR  TARİH  YER
ÖZEL SPORCULAR MASA TENİSİ MÜSABAKALARI 18.04.2022 SAAT 10:00 YENİ ADANA STADYUMU MASA TENİSİ SALONU

ÖZEL SPORCULAR ATLETİZM MÜSABAKALARI


 19.04.2022  SAAT 10:00  ÇUKUROVA ATLETİZM PİSTİ

Kayıt Linki

ÖZEL SPORCULAR YÜZME MÜSABAKALARI  20.04.2022 SAAT 10:00 ATATÜRK YÜZME HAVUZU

MASA TENİSİ MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

MÜSABAKALAR  TARİH  YER
KÜÇÜKLER (KIZ/ERKEK) 19 - 21.04.2022 SAAT 09:30  YENİ ADANA STADYUMU MASA TENİSİ SALONU
KÜÇÜKLER (KIZ)   19.04.2022  SAAT 09:30  YENİ ADANA STADYUMU MASA TENİSİ SALONU
 KÜÇÜKLER (ERKEK)  20.04.2022 SAAT 09:30  YENİ ADANA STADYUMU MASA TENİSİ SALONU
 KÜÇÜKLER (KIZ/ERKEK) YARIFİNAL FİNAL MÜSABAKALARI  21.04.2022 SAAT 09:30  YENİ ADANA STADYUMU MASA TENİSİ SALONU

BİSİKLET MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

MÜSABAKALAR  TARİH  YER
KÜÇÜK-YILDIZ-GENÇ (KIZ/ERKEK) 20.04.2022 SAAT 09:00 ATLI SPOR KULÜBÜ

MUAY THAİ MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

MÜSABAKALAR  TARİH  YER
GENÇLER (KIZ/ERKEK) 19.04.2022 SAAT 10:00 HAKKI POLAT ANADOLU İMAMHATİP LİSESİ

ATLETİZM MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
TEKNİK TOPLANTI  29.03.2022 SAAT 15.30 İL MÜDÜRLÜĞÜ TOPLATI SALONU
GENÇLER A-GENÇLER B (KIZ/ERKEK)  30-31 MART 2022 SERİNEVLER ATLETİZM PİSTİ
TEKNİK TOPLANTI  01.04.2022 SAAT 10:00 İL MÜDÜRLÜĞÜ TOPLATI SALONU
YILDIZLAR (KIZ/ERKEK)  06-07 NİSAN 2022 SERİNEVLER ATLETİZM PİSTİ
KÜÇÜKLER (KIZ/ERKEK)  04-05 NİSAN 2022 ÇUKUROVA ATLETİZM PİSTİ

GELENEKSEL OKÇULUK MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
MİNİKLER-KÜÇÜKLER (KIZ/ERKEK)  05.04.2022 SAAT 09:00 ŞEHİT AHMET-MEHMET ORUÇ ANADOLU LİSESİ
YILDIZLAR-GENÇLER  05.04.2022 SAAT 09:00 ŞEHİT AHMET-MEHMET ORUÇ ANADOLU LİSESİ

 İLETİŞİM: ERHAN UZMAN (İL TEMSİLCİSİ) 532-012-0709

TRAMBOLİN MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
 GENÇLER-YILDIZLAR-KÜÇÜKLER (KIZ/ERKEK) 06.04.2022 SAAT 10:00 YÜREĞİR GENÇLİK MERKEZİ

KANO MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
GENÇLER A-YILDIZLAR-KÜÇÜKLER (KIZ/ERKEK) 17.04.2022 SAAT 10.00 KAYIKHANE KANO, KÜREK TESİSİ

TENİS GENÇLER GRUP MÜSABAKALARI (02-06.04.2022) TAMAMLANDI

TEKNİK TOPLANTI 01.04.2022 SAAT 17:00'DE TENİS DAĞCILIK VE SU SPORLARI KULÜBÜ TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR.

VOLEYBOL GENÇLER A TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ (TAMAMLANDI)

 BRANŞ YAYIMLANMA TARİHİ PROGRAM BİLGİSİ (KATEGORİLERE TIKLAYINIZ)
VOLEYBOL      17.03.2022 SAAT 15.50  GENÇ ERKEK A (TAMAMLANDI)
VOLEYBOL 17.03.2022 SAAT 15.52  GENÇ KIZ A (TAMAMLANDI)

KÜÇÜKLER KIZ-ERKEK YÜZME MÜSABAKALARI !!! (TAMAMLANDI)

   TARİH  YER
 TEKNİK TOPLANTI 25.03.2022 SAAT 15.00 ATATÜRK YÜZME HAVUZU KOMPLEKSİ YÜZME İL TEMSİLCİLİĞİ ODASI
 MÜSABAKALAR 28-29.03.2022 RIZA SALİH SARAY KAPALI YÜZME HAVUZU

 NOT: Esame listelerinin teknik toplantıya getirilmesi gerekmektedir. Kayıt ve reglaman için TIKLAYINIZ..

OKÇULUK MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
TEKNİK TOPLANTI                       28.03.2022 SAAT 10.30 İL MÜDÜRLÜĞÜ İKİNCİ KAT TOPLANTI SALONU
MİNİKLER-KÜÇÜKLER (KIZ/ERKEK) 29.03.2022 SAAT 09:00 ÇUKUROVA ATLETİZM PİSTİ
YILDIZLAR KIZ-ERKEK 30.03.2022 SAAT 09.00 ÇUKUROVA ATLETİZM PİSTİ
GENÇLER KIZ-ERKEK 31.03.2022 SAAT 09.00 ÇUKUROVA ATLETİZM PİSTİ

OKÇULUK İLETİŞİM İÇİN AKIN BEY TELEFON: 0 505 866 3535 

ARTİSTİK CİMNASTİK!!! (TAMAMLANDI)

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
 TEKNİK TOPLANTI 14.03.2022 SAAT 15.00 İL MÜDÜRLÜĞÜ TOPLANTI SALONU
 GENÇLER, YILDIZLAR, KÜÇÜKLER KIZ-ERKEK 29.03.2022 SAAT 10:00 YÜREĞİR GENÇLİK MERKEZİ

CİMNASTİK (AEROBİK) MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
TEKNİK TOPLANTI  14.03.2022 SAAT 14.00 İL MÜDÜRLÜĞÜ İKİNCİ KAT TOPLANTI SALONU
MİNİKLER-KÜÇÜKLER (KIZ/ERKEK)  15.03.2022 SAAT 10.00 ÇUKUROVA ELEKTRİK MTAL
YILDIZLAR-GENÇLER  16.03.2022 SAAT 10.00 ÇUKUROVA ELEKTRİK MTAL
STEP AEROBİK  17.03.2022 SAAT 10.00 ÇUKUROVA ELEKTRİK MTAL

ATICILIK MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
YILDIZLAR-GENÇLER A                         14.03.2022 SAAT 10.00 KILIÇ YALDIR ATIŞ POLİGONU                

ESKRİM MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
TEKNİK TOPLANTI  08.03.2022 SAAT 14.00 İL MÜDÜRLÜĞÜ İKİNCİ KAT TOPLANTI SALONU
KÜÇÜKLER-YILDIZLAR (KIZ/ERKEK)  09.03.2022 SAAT 09.30 TEKNİK TOPLANTIDA BELİRLENECEKTİR.
GENÇLER KIZ-ERKEK  10.03.2022 SAAT 09.30 TEKNİK TOPLANTIDA BELİRLENECEKTİR.

SPOR TIRMANIŞI MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
TEKNİK TOPLANTI 08.03.2022 SAAT 14.00 İL MÜDÜRLÜĞÜ TOPLANTI SALONU
KÜÇÜKLER-MİNİKLER (KIZ/ERKEK) 09.03.2022 SAAT 09.30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
YILDIZLAR-GENÇLER (KIZ/ERKEK) 10.03.2022 SAAT 09.30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ

RİTMİK CİMNASTİK MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
MİNİKLER-KÜÇÜKLER (KIZ/ERKEK)  08.03.2022 SAAT 09.30 ÇUKUROVA ELEKTRİK MTAL
YILDIZLAR-GENÇLER (KIZ/ERKEK)  09.03.2022 SAAT 09.30 ÇUKUROVA ELEKTRİK MTAL

BİLEK GÜREŞİ MÜSABAKALARI !!! (TAMAMLANDI)

 MÜSABAKALAR TARİH YER
 YILDIZLAR KIZ-ERKEK SOL KOL            07.03.2022 SAAT 09.00             HAKKI POLAT ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
 YILDIZLAR KIZ-ERKEK SAĞ KOL       08.03.2022 SAAT 09.00       HAKKI POLAT ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

MUAYTHAİ MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
MİNİKLER KIZ-ERKEK MÜSABAKA  28.02.2022 SAAT 09.00 YÜREĞİR GENÇLİK MERKEZİ
KÜÇÜKLER KIZ-ERKEK  MÜSABAKA  02.03.2022 SAAT 09.00 YÜREĞİR GENÇLİK MERKEZİ
YILDIZLAR KIZ-ERKEK  MÜSABAKA  01.03.2022 SAAT 09.00 YÜREĞİR GENÇLİK MERKEZİ

GÜREŞ MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

MÜSABAKALAR
STİL
TARİH YER 
(TAMAMLANDI) GENÇLER-A KIZ/ERKEK SERBEST 22.12.2021 ASIM SAVAŞ SPOR SALONU
(TAMAMLANDI) GENÇLER-A ERKEK GREKOROMEN  23.12.2021 ASIM SAVAŞ SPOR SALONU
(TAMAMLANDI) GENÇLER-B KIZ/ERKEK SERBEST 03.01.2022 ASIM SAVAŞ SPOR SALONU
(TAMAMLANDI) GENÇLER-B ERKEK GREKOROMEN 04.01.2022 ASIM SAVAŞ SPOR SALONU
YILDIZ ERKEK        SAAT: TARTI-09:00 YARIŞMA-11:30 SERBEST 23.02.2022  ASIM SAVAŞ SPOR SALONU
YILDIZ ERKEK       SAAT: TARTI-09:00 YARIŞMA-11:30 GREKOROMEN 24.02.2022  ASIM SAVAŞ SPOR SALONU
YILDIZ KIZ             SAAT: TARTI-09:00 YARIŞMA-11:30 SERBEST 23.02.2022  ASIM SAVAŞ SPOR SALONU

YILDIZLAR KIZ-ERKEK YÜZME MÜSABAKALARI !!! (TAMAMLANDI)

Sporcu listesi bildirimleri  TYF PORTALI üzerinden kabul edilecek olup 18 Şubat 2022 Cuma günü Saat 23:59’ a  kadar giriş yapılabilir. 

   TARİH  YER
 TEKNİK TOPLANTI 16.02.2022 SAAT 14.00 İL MÜDÜRLÜĞÜ TOPLANTI SALONU
 MÜSABAKALAR 22/23/24.02.2022 RIZA SALİH SARAY YÜZME HAVUZU

 Not: Esame listeleri teknik toplantıda getirilecektir. Reglaman için tıklayınız.

BİLEK GÜREŞİ MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
TARTI  23.02.2022 SAAT 10.00 - 12.00 HAKKI POLAT ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
GENÇLER B KIZ/ERKEK SOL KOL MÜSABAKA  23.02.2022 SAAT 13.30 HAKKI POLAT ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
GENÇLER B KIZ/ERKEK SAĞ KOL MÜSABAKA  24.02.2022 SAAT 10.00 HAKKI POLAT ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

KİCKBOKS MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
TARTI  24.02.2022 SAAT 09.00 - 11.00 NİHAT GEVEN SPOR SALONU
GENÇLER A KIZ-ERKEK  MÜSABAKA  24.02.2022 NİHAT GEVEN SPOR SALONU
GENÇLER B KIZ-ERKEK  MÜSABAKA  25.02.2022 NİHAT GEVEN SPOR SALONU

SATRANÇ MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

SATRANÇ BAŞVURU LİNKİ İÇİN TIKLAYINIZ...

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
TEKNİK TOPLANTI 21.02.2022 SAAT 16.00  YÜREĞİR GENÇLİK MERKEZİ
GENÇLER KIZ-ERKEK MÜSABAKA
22-23.02.2022 SAAT 09.30  YÜREĞİR GENÇLİK MERKEZİ
KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR KIZ-ERKEK MÜSABAKA 24-25.02.2022 SAAT 09.30  YÜREĞİR GENÇLİK MERKEZİ

İŞİTME ENGELLİLER ATLETİZM MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
YILDIZLAR , GENÇLER A, GENÇLER B  24.02.2022 SAAT 11.00 SERİNEVLER ATLETİZM PİSTİ

ORYANTİRİNG KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
TOPLANMA BÖLGESİ  27.02.2022 SAAT 09.00 MERKEZ PARK DÜNYA HEYKELİ
YARIŞMA  27.02.2022 SAAT 09.00 MERKEZ PARK DÜNYA HEYKELİ

KROS TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
TEKNİK TOPLANTI  25.02.2022 SAAT 16.00 İL MÜDÜRLÜĞÜ TOPLANTI SALONU
GENÇLER A KIZ-ERKEK  26.02.2022 MERKEZ PARK
GENÇLER B KIZ-ERKEK  26.02.2022 MERKEZ PARK
YILDIZLAR KIZ-ERKEK  26.02.2022 MERKEZ PARK

MASA TENİSİ YILDIZLAR MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
TEKNİK TOPLANTI (YILDIZLAR)  15.02.2022 SAAT 09.30 YENİ STADYUM
YILDIZLAR KIZ MÜSABAKA  15.02.2022 SAAT 11.30 YENİ STADYUM
YILDIZLAR ERKEK MÜSABAKA  16-17.02.2022 SAAT 09.30 YENİ STADYUM
YILDIZLAR FİNAL
 18.02.2022 YENİ STADYUM

ORYANTİRİNG GENÇLER MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
TOPLANMA BÖLGESİ  20.02.2022 SAAT 09.00 MERKEZ PARK DÜNYA HEYKELİ
SL DAĞITIMI VE ÇIKIŞ LİSTELERİ
 20.02.2022 SAAT 09.00 MERKEZ PARK DÜNYA HEYKELİ
YARIŞMA  20.02.2022 SAAT 10.00 MERKEZ PARK DÜNYA HEYKELİ

HALK OYUNLARI  (TAMAMLANDI)

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
TEKNİK TOPLANTI 07.02.2022 SAAT 16:00 İL MÜDÜRLÜĞÜ TOPLANTI SALONU
GENEL PROVA                               08.02.2022 LÜTFULLAH AKSUNGUR SPOR SALONU                       
MİNİKLER YARIŞMA 09.02.2022 LÜTFULLAH AKSUNGUR SPOR SALONU
YILDIZ-GENÇ A YARIŞMA 10.02.2022 LÜTFULLAH AKSUNGUR SPOR SALONU    

DART YILDIZLAR VE GENÇLER GRUP MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
TEKNİK TOPLANTI (YILDIZLAR)  09.02.2022 SAAT 17.00 İL MÜDÜRLÜĞÜ TOPLANTI SALONU
YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) MÜSABAKA  10-11.02.2022 YÜREĞİR ERTUĞRUL GAZİ SPOR SALONU
TEKNİK TOPLANTI (GENÇLER)  11.02.2022 SAAT 17.00 İL MÜDÜRLÜĞÜ TOPLANTI SALONU
GENÇLER (KIZ-ERKEK) MÜSABAKA
 12-13.02.2022 YÜREĞİR ERTUĞRUL GAZİ SPOR SALONU

HENTBOL GENÇLER GRUP MÜSABAKALARI (TAMAMLANDI)

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
 HENTBOL GENÇLER ERKEK GRUP (TIKLAYINIZ)  17-19.01.2022  SERİNEVLER SPOR SALONU
 HENTBOL GENÇLER KIZ GRUP (TIKLAYINIZ)  17-20.01.2022  NİHAT GEVEN SPOR SALONU

KICK BOKS MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

MÜSABAKALAR TARİH YER
KÜÇÜKLER KIZ-ERKEK 13.01.2022 NİHAT GEVEN SPOR SALONU
TARTI 13.01.2022 SAAT 09:00 -11:00     NİHAT GEVEN SPOR SALONU
YILDIZ KIZ-ERKEK 14.01.2022 NİHAT GEVEN SPOR SALONU
TARTI 14.01.2022 SAAT 09:00 -11:00     NİHAT GEVEN SPOR SALONU

BOCCE MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

MÜSABAKALAR TARİH YER
 (TAMAMLANDI) KÜÇÜKLER KIZ 20.12.2021 KIZILAY YÜREĞİR AFET MERKEZİ BAHÇES
 (TAMAMLANDI) KÜÇÜKLER ERKEK 21.12.2021      KIZILAY YÜREĞİR AFET MERKEZİ BAHÇESİ
 (TAMAMLANDI) YILDIZ KIZ 22.12.2021 KIZILAY YÜREĞİR AFET MERKEZİ BAHÇESİ
 (TAMAMLANDI) YILDIZ ERKEK 23.12.2021 KIZILAY YÜREĞİR AFET MERKEZİ BAHÇESİ
 (TAMAMLANDI) GENÇLER KIZ 03.01.2022 KIZILAY YÜREĞİR AFET MERKEZİ BAHÇESİ
 (TAMAMLANDI) GENÇLER ERKEK 04.01.2022 KIZILAY YÜREĞİR AFET MERKEZİ BAHÇESİ

BOKS MÜSABAKALARI!! (TAMAMLANDI)

 MÜSABAKALAR  TARİH  YER
(TAMAMLANDI) GENÇ-A                                  13/14/15/16 ARALIK 2021 ATATÜRK YÜZME HAVUZU BOKS SALONU
(TAMAMLANDI) GENÇ-A TARTI 13/14/15/16 ARALIK 2021 SAAT 09.00-11.00 ATATÜRK YÜZME HAVUZU BOKS SALONU
(TAMAMLANDI) GENÇ-B            27/28/29/30 ARALIK 2021  ATATÜRK YÜZME HAVUZU BOKS SALONU
(TAMAMLANDI) GENÇ-B TARTI 27/28/29/30 ARALIK 2021 SAAT 09.00-11.00 ATATÜRK YÜZME HAVUZU BOKS SALONU

NOT:  MÜSABAKALARDA TARTIYA GİRECEK SPORCULARIN YANINDA LİSANS FOTOKOPİSİ İLE GELMELERİ GEREKMEKTEDİR. 

KARATE MÜSABAKALARI!!! (TAMAMLANDI)

MÜSABAKALAR  TARİH  YER
MİNİKLER-KÜÇÜKLER KIZ-ERKEK 14.12.2021 SAAT 09.30 YÜREĞİR GENÇLİK MERKEZİ
YILDIZ KIZ 15.12.2021 SAAT 09.30 YÜREĞİR GENÇLİK MERKEZİ
YILDIZ ERKEK 16.12.2021 SAAT 09.30 YÜREĞİR GENÇLİK MERKEZİ
GENÇLER-B KIZ-ERKEK 22.12.2021 SAAT 09.30 YÜREĞİR GENÇLİK MERKEZİ
GENÇLER-A KIZ-ERKEK 23.12.2021 SAAT 09.30 YÜREĞİR GENÇLİK MERKEZİ

GENÇLER KIZ-ERKEK YÜZME MÜSABAKALARI !!! (TAMAMLANDI)

Sporcu listesi bildirimleri  TYF PORTALI üzerinden kabul edilecek olup 26 Kasım 2021 Cuma günü Saat 23:59’ a  kadar giriş yapılabilir. 

   TARİH  YER
 TEKNİK TOPLANTI 26.11.2021 SAAT 15.00 MENDERES TOPLANTI SALONU
 MÜSABAKALAR 01/02/03.12.2021 RIZA SALİH SARAY YÜZME HAVUZU

 NOT: Esame listelerinin teknik toplantıya getirilmesi gerekmektedir.

BİLEK GÜREŞİ MÜSABAKALARI !!! (TAMAMLANDI)

  TARİH YER
 GENÇLER-A KIZ TARTI             02.12.2021 SAAT 10.00             KİREMİTHANE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
 GENÇLER-A ERKEK TARTI  02.12.2021 SAAT 10.00       KİREMİTHANE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
 GENÇLER-A KIZ MÜSABAKA  03.12.2021 SAAT 10.00       KİREMİTHANE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
 GENÇLER-A ERKEK MÜSABAKA  03.12.2021 SAAT 10.00       KİREMİTHANE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ

NOT: MÜSABAKALARDA TARTIYA GİRECEK SPORCULARIN YANINDA LİSANS FOTOKOPİSİ İLE GELMELERİ GEREKMEKTEDİR. 

 OKULLARARASI KROS İL BİRİNCİLİĞİ KAYIT DUYURUSU

30 KASIM 2021 TARİHİNDE YAŞAR KEMAL YÜRÜYÜŞ PARKURUNDA YAPILACAK OLAN ADANA  OKULLARARASI KROS İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞAMALARI İÇİN STATÜ VE KAYIT LİNKİ İÇİN TIKLAYINIZ...

OKULLARARASI KROS BRANŞINDA TEKNİK TOPLANTI 29.11.2021 TARİHİNDE SERİN EVLER ATLETİZM PİSTİNDE SAAT 16.00 DA YAPILACAKTIR.  (TAMAMLANDI)

MASA TENİSİ MÜSABAKALARI !!! (TAMAMLANDI)

  TARİH YER
 GENÇ KIZ-A 14.12.2021 SAAT 10.00              YENİ STADYUM MASA TENİSİ SALONU                                               
 GENÇ ERKEK-A 15.12.2021 SAAT 10.00      YENİ STADYUM MASA TENİSİ SALONU
GENÇ KIZ-A, GENÇ ERKEK-A YARI FİNAL - FİNAL 16.12.2021 SAAT 10.00      YENİ STADYUM MASA TENİSİ SALONU

 NOT: TEKNİK TOPLANTI VE FİKSTÜR ÇEKİMİ MÜSABAKA GÜNÜ YAPILACAKTIR.

CEYHAN İLÇESİ 2021-2022 ÖĞRETİM YILI GENÇ ERKEKLER A, GENÇ KIZLAR, YILDIZ KIZLAR, KÜÇÜK KIZLAR, GENÇ KIZLAR B VOLEYBOL İLÇE BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ İÇİN TIKLAYINIZ.

CEYHAN İLÇESİ 2021-2022 ÖĞRETİM YILI GENÇ ERKEKLER, YILDIZ ERKEKLER, KÜÇÜK ERKEKLER FUTBOL VE YILDIZ ERKEKLER, GENÇ ERKEKLER FUTSAL İLÇE BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ İÇİN TIKLAYINIZ.

KOZAN İLÇESİ 2021-2022 ÖĞRETİM YILI GENÇ ERKEKLER FUTBOL, KÜÇÜK ERKEKLER VE YILDIZ ERKEKLER FUTBOL, GENÇ KIZ VE YILDIZ KIZ VOLEYBOL, GENÇ ERKEKLER VOLEYBOL, GENÇ ERKEKLER BASKETBOL İLÇE BİRİNCİLİĞİ FİKSTÜRÜ İÇİN TIKLAYINIZ.

MENDERES SPOR SALONU   
MENDERES SPOR SALONU   
MENDERES SPOR SALONU

MERKEZ PARK DÜNYA HEYKELİ
MERKEZ PARK DÜNYA HEYKELİ

NİHAT GEVEN SPOR SALONU

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ
09.03.2022 SAAT 09.30

 05.04.2022 SAAT 09:00
ŞEHİT AHMET-MEHMET ORUÇ ANADOLU LİSESİ

YENİ ADANA STADYUMU MASA TENİSİ SALONU