DUYURULAR

ÖNEMLİ NOT:     Basketbol ,Voleybol ,Hentbol, Futbol, Futsal ,Badminton  Bransında Başvurular 19 Ekim Cuma günü sona erecektir.Okulsporları Ferdi Müsabaka Branşlarını Sistem üzerinden Başvurular Müsabaka Teknik Toplantısına kadar devam etmektedir.  2018/2019 Sezonunda Basketbol Voleybol Hentbol Futbol  Futsal ve Badminton Branşlarında fikstire katılan kurası çekilen Okullar Tertip Kurulunun izni ve onayı olmadan müsabakalara katılmayan çekilen takımlar bir sonraki yıl çekildiği branşta fikstüre dahil edilmeyecektir İlgililere duyurulur
Müsabaka Günü Güncel Fikstürün KONTROL EDİLMESİ ÖNEMLİ DUYURULUR


HOKEY GENÇ
Yer: Kayhan Kaynak Stadı
Tarih:08 Nisan
Saat:10:00
Teknik Toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00

HOKEY YILDIZ
Yer: Kayhan Kaynak Stadı
Tarih:18 Mart
Saat:10:00
Teknik Toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00

BİSİKLET YILDIZ GENÇ A-B
Yer: Atlı Spor Klübü
Tarih:belirlenecek ileri bir tarihte
Saat:10:0
Teknik Toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00

OKÇULUK YILDIZ GENÇ
Yer:Çukurova Atletizm Pisti
Tarih: belirlenecek ileri bir tarihte
Saat:10:00
Teknik Toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00

BOWLİNG GENÇLER A
Yer: İleri bir tarihte belirlenecek
Tarih:30 Nisan
Teknik Toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00

RAGBİ YILDIZ GENÇ
Yer: Çeaş Sofulu Ortaokulu
Tarih:15 Nisan
Saat:10:00
Teknik Toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:30

SOFTBOL YILDIZ GENÇ
Yer: Çeaş Sofulu Ortaokulu
Tarih:14 Mart
Saat:10:00
Teknik Toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:30

BEZBOL YILDIZ GENÇ
Yer: Çeaş Sofulu Ortaokulu 
Tarih: 27 Şubat
Saat:10:00
Teknik Toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:30

KORFBOL GENÇLER
Yer: Yüreğir Spor Salonu
Tarih: 22 Nisan 
Saat:10:00
Teknik Toplantı 02 Nisan Saat:09:00

YELKEN YILDIZ-GENÇ
Yer: Yelken Klübü
Tarih:11 Nisan 
Saat:10:00
Teknik Toplantı 02 Nisan Saat:09:00

KÜREK YILDIZ- GENÇ
Yer: Kayıkhane
Tarih:30 Nisan
Saat:10:00
Teknik Toplantı 02 Nisan Saat:09:00

KANO YILDIZ-GENÇ
Yer: Kayıkhane
Tarih: 15 Nisan
Saat:10:00
Teknik Toplantı 02 Nisan Saat:09:00

CURLİNH(FLOOR) GENÇLER-YILDIZLAR
Yer: İsmail Sefa ÖzlerAnadolu Lisesi
Tarih:02-03-04 Nisan
 Saat:10:00
Teknik Toplantı 02 Nisan Saat:09:00

GÜREŞ GENÇLER A
Yer: Asım Savaş Spor Salonu
Tarih::01-02 Nisan
Saat:10:00
Teknik Toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:30

ESKRİM YILDIZ-GENÇ
Yer: Yüreğir Spor Salonu Antreman Salonu
Tarih:27 Mart
Saat:10:00
Teknik Toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:30

MODERN PETLANTON
Yer: Çukurova Yüzme Havuzu (ayas )
Tarih:28 Mart
Teknik Toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00

BOKS GENÇ -A
Yer: Tribün Altı Boks Salonu
Tarih:01-02-03-04 Nisan
Saat:10:00
Teknik Toplantı ve Tartı 01 Nisan Saat:09:00 Boks Salonunda 

BOKS GENÇ -B
Yer: Tribün Altı Boks Salonu
Tarih:18 -19-20-21 Mart
Saat:10:00
Teknik Toplantı ve Tartı 18 Mart Saat:09:00 Boks Salonunda

BEDENSEL ENGELLİLER YÜZME
Yer: Rıza Salih Saray Yüzme Havuzu
Tarih: 11 Nisan
Sat:10:00
Teknik Toplantı aynı Gün aynı yerde Saat:09:30

YÜZME YILDIZLAR
Yer: Rıza Salih Saray Yüzme Havuzu
Tarih: 03-04 Nisan 
Teknik Toplantı 01 Nisan Menderes Spor Salonu Toplantı Salonu Toplantıya Katılım zorunludur.

MUAY THAİ GENÇLER A-B 
Yer: Nihat Geven Spor Salonu
Tarih: 29 Mart
Saat:10:00
Teknik toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00

ATLETİZM YILDIZLAR
Yer: Yüreğir Serinevler Atletizm Pisti
Tarih:18-19 Mart
Saat:10:00
Teknik Toplantı 13 Mart Saat:15:00 Menderes Spor SalonuToplantı Salonunda Toplantıya Katılım zorunludur.

WUSHU YILDIZ ve GENÇLER
Yer: Asım Savaş Spor Salonu
Tarih: 25-26-27 Şubat
Saat:10:00
Teknik Toplantı ve Tartı İşlemleri 25 Şubat Saat:10:00 Asım Svaş Spor Salonu

ÖZEL SPORCULAR YÜZME
Yer: Rıza Salih Saray Yüzme Havuzu
Tarih:12 Mart
Saat:10:00
Teknik toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:30

ÖZEL SPORCULAR ATLETİZM
Yer: Yüreğir Serinevler Atletizm Pisti
Tarih: 08 Mart
Saat:13:00
Teknik toplantı aynı gün aynı yerde Saat:12:30

İŞİTME ENGELLİLER ATLETİZM
Yer: Yüreğir Serinevler Atletizm Pisti
Tarih: 08 Mart
Saat:10:00
Teknik toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:30

MUAY THAİ YILDIZLAR
Yer: Nihat Geven Spor Salonu Antreman Salonu
Tarih:07-08 Mart
Saat:10:00
Teknik toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00O

KARATE YILDIZLAR
Yer: Asım Svaş Spor Salonu
Tarih:28 Şubat
Saat:10:00
Teknik toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00O

MASA TENİSİ YILDIZLAR
Yer: Asım Svaş Spor Salonu
Tarih:20 Şubat Erkekler 
         21 Şubat Kızlar
          22 Şubat Kız-Erkek Finaller
Teknik toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00O

SPOR TIRMANIŞI  YILDIZ ve GENÇLER
Yer: Çukurova Üniversitesi Sabancı Spor Salonu
Tarih: 15 Şubat 
Saat: 10:00
Teknik toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00O

JUDTeknik toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00O YILDIZLAR
Yer: Yavuzlar Spor Salonu
Tarih:18 Şubat
Saat:10:00
Teknik toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00

TAEKWONDO GENÇLER
Yer: Yüreğir Serinevler Spor Salonu
Tarih:19 Şubat 
Saat:10:00
Teknik toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00

GÜREŞ YILDIZ
Yer: Asım Savaş Spor Salonu
Tarih:18-19 Şubat 
Teknik toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00

KICK BOKS GENÇ A-B
Yer: Tribün altı Taekwondo Spor Salonu
Tarih:15 Şubat
Saat:10:00
Teknik toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00

ORYANTRİNG YILDIZLAR
Yer:Çukurova Üniversitesi İş Bankası arkası
Tarih: 24 Mart 2019
Saat :10:00
Teknik toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00

ORYANTRİNG GENÇLER A-B
Yer: İlahiyat Fakültesi ve Tıp Fakültesi Bölgesi
Tarih: 10 Şubat 2019
Saat :10:00
Teknik toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00

CİMNASTİK RİTMİK
Yer: Yüreğir Kapalı Spor Salonu Salonu
Tarih:12 Mart 2019
Saat:10:00
TEKNİK TOPLANTI AYNI GÜN AYNI YERDE SAAT:10:00

TENİS YILDIZLAR
Yer: Tenis Dagcılık Spor Klübü
Tarih:18-22 Şubat 2019
Teknik Toplantı 17 Şubat 2019 Saat:09 Tenis DagcılıkSpor Klübü 
Müsabakaya Katılacak Takımlar Tenis Toplarını  yanında getirecekler. Wilson us Open veya ,Dunlop, brilance top kullanılacaktır ilğililerin dikkatine

ATLETİZM GENÇLER  A-B
Tarih:11-12 Şubat 2019
Yer:Yüreğir Serinevler Atletizm Pisti
Teknik Toplantı 06 Şubat 20109 Menderes  Spor Salonu Toplantı Salonu Saat:14:00 katılım zorunludur
Teknik Toplantıya katılmayan Okullar Musabakaya dahil edilmeyecektir ilğililerin dikkatine

SATRANÇ YILDIZLAR GENÇLER
Tarih
:23-24 Şubat 2019
Yer: Özel Sular Koleji
Son Başvuru 18 Şubat Saat: 17:00
Teknik Toplantı 23 Şubat 2019  Saat:09:00 Özel Sular Koleji

Turnuvaya başvuru yapan okullarımız aşağıdaki Turnuva Kayıt Linkinden de Sporcu girişlerini yapmak zorundadırlar:


HALK OYUNLARI YILDIZ- GENÇ
Yer: Menderes Spor Salonu
Tarih:13-14 Şubat 2019
Teknik Toplantı 13 Şubat Saat:10:00 Menderes Spor Salonu

TAEKWONDO YILDIZLAR
Yer:: Asım Savaş Spor Salonu
Tarih:04 Ocak 2019
Saat:09:30
03 Ocak 2019 tartı ve Teknik Toplantı Saat.13:00 Asım Savaş Spor Salonu

CİMNASTİK ARTİSTİK
Yer: Yüreğir Cimnastik Salonu
Tarih:07-08 Mart 2019
Saat:10:00
Teknik Toplantı 26 Şubat 2019 Tarihinde Menderes Kapalı Spor Salonu Toplantı Salonunda 14:00 Toplantıya katılım zorunludur.

CİMNASTİK STEP -AEROBİK
 Yer:: Yüreğir Spor Salonu
Tarih:18-19 Şubat 2019
18 Şubat AEROBİK
19 Şubat Step Aerobik
Saat:10:00
Teknik Toplantı 12 Şubat 2019 Tarihinde Menderes Kapalı Spor Salonu  Toplantı Salonu 14 :00 Toplantıya katılım zorunludur.

GÜREŞ GENÇ B
Yer: Asım Savaş Spor Salonu
Tarih:14-15 Ocak 
Teknik Toplantı aynı Gün aynı yerde Saat :09:00

TENİS GENÇLER 
Yer: Tenis Dagcılık Spor Klübü
Tarih:07 Ocak 11 Ocak
Teknik Toplantı 07 Ocak 2019 SAAT:09 Tenis DagcılıkSpor Klübü 
Müsabakaya Katılacak Takımlar Tenis Toplarını  yanında getirecekler. Wilson us Open veya ,Dunlop, brilance top kullanılacaktır ilğililerin dikkatine

KARETE GENÇLER A
Yer: Asım Savaş Spor Salonu
Tarih: 09 Ocak 2019
Saat :10:00
Teknik toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00


KARETE GENÇLER B
 Yer: Asım Savaş Spor Salonu
Tarih: 08 Ocak 2019
Saat :10:00
Teknik toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00

KICK BOKS YILDIZLAR
Yer: Tribün Altı Spor Salonu
Tarih: 11 Ocak 2019
Saat:10:00
Teknik Toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00

DART GENÇLER

Gençler: 07-08  Ocak 2019  Teknik Toplantı aynı gün aynı yerde Sat:09:00
Yer: Yüreğir Gençlik Merkezi

DART YILDIZLAR -

 Yıldızlar :25 -26 Aralık 2018 Teknik Toplantı aynı gün aynı yerde Sat:09:00
 Yer: Yüreğir Gençlik Merkezi

HALTER YILDIZLAR
Tarih: 03 Ocak 2019
Yer:Trübün altı Halter Spor Salonu
Saat:10:00
Teknik Toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00

HALTER GENÇLER A/ B
Tarih: 15 Ocak 2019
Yer:Trübün altı Halter Spor Salonu
Saat:10:00
Teknik Toplantı aynı gün aynı yerde Saat:09:00

YÜZME GENÇLER
Tarih: 16-17 Ocak 2019
Yer: Rıza Salih Saray Yüzme Havuzu
Saat:10:00
Teknik Toplantı 14 Ocak 2018 Saat:15:00 Menderes Spor Salonu Toplantı Salonu Katılmak zorunludur.

yüzme_BASVURU-FORMU-1.xlsx  yarışmaya katılacak Okul Takımlarının  formu 11.01.2018 Tarihine Kadar adanayuzmeiltemsilciligi@gmail.com adresine doldurup göndermeleri gerekmektedir.

jUDO GENÇ KIZ -ERKEK TAMAMLANDI
Tarih: 10 Aralık
Yer: Yavuzlar Spor Salonu
Saat:10:00
Teknik Toplantı aynı gün aynı yerde  Saat :09.00


MASA TENİSİ GENÇLER  TAMAMLANDI
Tarih:26-27-28 Kasım 2018
Yer: Asım Savaş Spor Salonu
Saat:10:00
Teknik Toplantı 26 Kasım 09:00  Erkekler 27 Kasım 09:00 Kızlar Asım Savaş Spor Salonu
26 Kasım Erkekler 27 Kasım Kızlar 28 Kasım Kız Erkek Finaller

 

KROS  YILDIZ GENÇ A-B  TAMAMLANDI
Tarih:  16 Kasım Cuma
Yer:     Yaşar Kemal Yürüyüş Parkuru
Saat:    09:40
Teknik Toplantı Menderes Spor Salonu Toplantı Salonu
12 Kasım Pazartesi Saat:14:00  Toplantıya Katılmayan Okullar yarışmaya dahil edilmeyeceklerdir . 

 

TERFİ YAZI ÖRNEGİ İÇİN TIKLAYINIZ


         SPORCU SEYAHAT İZİN BELGESİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ..   


KAFİLE LİSTESİ Düzeltme 4 (2).docx