Maç Sonuçları


2015/2016 
EĞİTİM ÖĞRETİM  
YILINDA 
 İLK 4 DERECEYİ ALAN OKULLAR
 
BASKETBOL
KÜÇÜK ERKEK BASKETBOL

1-ÖZEL ÇUKUROVA BİLFEN ORTAOKULU
2-ÖZEL ADANA GÜNDOĞDU ORTAOKULU
3-BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ÖZEL BAŞKENT ORTAOKULU
4-ÖZEL BURÇ ÇUKUROVA ORTAOKULU

KÜÇÜK KIZ BASKETBOL
1-MERYEM MEHMET KAYHAN ORTAOKULU
2-DSİ ORTAOKULU
3-GAZİ ORTAOKULU
4-İSTİKLAL ORTAOKULU

YILDIZ ERKEK BASKETBOL
1-ÖZEL ÇUKUROVA BİLFEN ORTAOKULU
2-ÖZEL ADANA BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU
3-ÖZEL BAŞKENT OKULLARI

YILDIZ KIZ BASKETBOL
1-ÖZEL ADANA GÜNDOĞDU ORTAOKULU
2-MERYEM MEHMET KAYHAN ORTAOKULU
3-YALTIR KARDEŞLER ORTAOKULU

HENTBOL

YILDIZ KIZ HENTBOL
1-HACI ÖZCAN SİNAĞ ORTAOKULU
2-SEYHAN SAKARYA ORTAOKULU
3- POZANTI ORTAOKULU

GENÇ KIZ HENTBOL

1- ADANA KIZ LİSESİ
2-ADANA SARIÇAM SPOR LİSESİ
3- ŞAKİRPAŞA ANADOLU LİSESİ
4-RAMAZAN ATIL ANADOLU LİSESİ

GENÇ ERKEK HENTBOL
1- KURTTEPE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
2-TOKİ KÖPRÜLÜ ANADOLU LİSESİ
3-HAKKI POLAT ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
4- ABBAS SIDIKA ÇALIK ANADOLU LİSESİ

VOLEYBOL 
GENÇ ERKEK B VOLEYBOL
1- ÖZEL BURÇ VURAL ANADOLU LİSESİ
2-SEYHAN DANİŞMENT GAZİ 
2-İLHAN ATIŞ ANADOLU LİSESİ


GENÇ KIZ B VOLEYBOL
1-SABANCI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
2- ADA SOKAĞI ANADOLU LİSESİ
3-SEYHAN İMKB FEN LİSESİ
4- ÖZEL ADANA FİNAL ANADOLU LİSESİ

YILDIZ ERKEK VOLEYBOL
1-BELEDİYE EVLERİ ORTAOKULU
2-TİCARET BORSASI ORTAOKULU
3- ŞEHİT İDRİS GÜLER ORTAOKULU

FUTSAL 

GENÇ ERKEK FUTSAL
1- ADANA SARIÇAM SPOR LİSESİ
2-SABANCI MESLYEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ
3- KARŞIYAKA MESLEKİ TEKNİK LİSESİ
4- HAKKI POLAT ANADOLU İMAM HATIP LİSESİ

GENÇ KIZ FUTSAL

1- DADALOĞLU LİSESİ
2-ADANA SARIÇAM SPOR LİSESİ
3-VEHBİ GÜZEL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
4-ADANA ERKEK ANADOLU LİSESİ

YILDIZ ERKEK FUTSAL
1- TOKİ ŞEHİT FİKRET YÜKSELER ORTAOKULU
2-ŞEHİT İDRİS GÜLER ORTAOKULU
3-HACI ÖZCAN SİNAĞ ORTAOKULU
4-ÖZEL ERKAN ORTAOKULU




2014/2015 
EĞİTİM ÖĞRETİM 
YILINDA
 İLK 4 DERECEYİ ALAN OKULLAR



GENÇ KIZLAR ATLETİZM MÜSABAKALARI SONUÇLARI
GENÇ ERKEKLER ATLETİZM MÜSABAKALARI SONUÇLARI 

 BADMİNTON GENÇ KIZLAR SONUÇLARI

1-TOKİ KÖPRÜLÜ ANADOLU LİSESİ
2-TOKİ ŞEHİT OZAN ONUR İLGEN ANADOLU LİSESİ
3-ADANA SARIÇAM SPOR LİSESİ
4-MEHMET AKİF İNAN ANADOLU LİSESİ

BADMİNTON GENÇ ERKEK SONUÇLARI

1-ADANA SARIÇAM SPOR LİSESİ
2- TOKİ KÖPRÜLÜ ANADOLU LİSESİ
3-ÇEAŞ ANADOLU LİSESİ
4-KURTTEPE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

BASKETBOL KÜÇÜK ERKEK SONUÇLARI
1-ÖZEL BURÇ ÇUKUROVA ORTAOKULU
2-ÖZEL ADANA GÜNDOĞDU ORTAOKULU
3-BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ  ÖZEL BAŞKENT ORTAOKULLARI
4-ÖZEL ADANA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ

BADMİNTON YILDIZ ERKEK SONUÇLARI
1-MEHMET ADİL İKİZ ORTAOKULU
2-YAVUZLAR ORTAOKULU
3-TOKİ ŞEHİT FİKRET ÜNSELER ORTAOKULU
4-NURİ VE ZEKİYE HAS ORTAOKULU

BADMİNTON YILDIZ KIZLAR SONUÇLARI
1-MEHMİT ADİL İKİZ ORTAOKULU
2-NURİ VE ZEKİYE HAS ORTAOKULU
3-MEHMET ADİL İKİZ İMAM HATİP ORTAOKULU
4-TOKİ KÖPRÜLÜ ORTAOKULU

BASKETBOL KÜÇÜK KIZ SONUÇLARI
1-MERYEM ABDURRAHİM GİZER ORTAOKULU
2- MERYEM MEHMET KAYHAN ORTAOKULU
3-DSİ BARAJ ORTAOKULU
4-İSTİKLAL ORTAOKULU

BASKETBOL KÜÇÜK ERKEK SONUÇLARI
1-ÖZEL BURÇ ÇUKUROVA ORTAOKULU
2-ÖZEL ADANA GÜNDOĞDU ORTAOKULU
3-ÖZEL BAŞKENT ORTAOKULU 
4-BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU

BASKETBOL YILDIZ KIZ SONUÇLARI
1-ÖZEL DOĞA KOLEJİ
2-ÖZEL ADANA GÜNDOĞDU OKULLARI
3-MERYEM MEHMET KAYHAN ORTAOKULU
4-YALTIR KARDEŞLER ORTAOKULU

BASKETBOL GENÇ ERKEK SONUÇLARI
1- ÖZEL ÇUKUROVA BİLFEN KOLEJİ 
2- ÖZEL ERKAN ANADOLU LİSESİ
3-ÖZEL BAŞKENT OKULLARI
4-ÖZEL ADANA GÜNDOĞDU KOLEJİ

BASKETBOL YILDIZ ERKEK SONUÇLARI 
1-ÖZEL BURÇ ÇUKUROVA ORTAOKULU
2-ÖZEL ÇUKUROVA BİLFEN ORTAOKULU
3-ÖZEL ADANA FİNAL ORTAOKULU
4-ÖZEL ADANA GÜNDOĞDU ORTAOKULU

BASKETBOL GENÇ KIZ SONUÇLARI

1-ÖZEL AKDENİZ KOLEJİ
2-ÖZEL GÜNDOĞDU FEN LİSESİ
3- SUNGURBEY ANADOLU LİSESİ
4-İSMAİL SEFA ÖZLER ANADOLU

FUTBOL YILDIZ ERKEK SONUÇLARI
1-BELEDİYE EVLERİ ORTAOKULU
2-PAMUKELİ ORTAOKULU
3-ŞEHİT CENGİZ EROĞLU YATILI BÖLGE OIKULU
4-ZİYAPAŞA ORTAOKULU

FUTBOL GENÇ KIZ SONUÇLARI
1-DADALOĞLU ANADOLİ LİSESİ
2-SAİMBEYLİ ANADOLU LİSESİ
3-SULAR NURİ ÇOMU ANADOLU LİSESİ
4- FATİH TERİM ANADOLU LİSESİ

FUTBOL GENÇ ERKEK SONUÇLARI
1- ÇOBANOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
2-KURTTEPE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
3-ABDULKADİR PAKSOY ANADOLU LİSESİ
4-MELİKŞAH ANADOLU LİSESİ

FUTSAL YILDIZ KIZ SONUÇLARI
1-LÜTFİYE AYŞA BAYTOK ORTAOKULU
2-HACI ÖZCAN SİNAĞ ORTAOKULU
3-BELEDİYE EVLERİ ORTAOKULU
4-KOZAN YATILI BÖLGE OKULU

FUTSAL GENÇ ERKEK SONUÇLARI

1- ADANA SARIÇAM  SPOR LİSESİ
2-ADANA ANADOLU LİSESİ 
3-SEVİM TEKİN ANADOLU lİSESİ
4-TURGUT ÖZAL ANADOLU LİSESİ

FUTSAL GENÇ KIZ SONUÇLARI
1-KURTTEPE TEKNİK VE MESLEK ANADOLU LİSESİ
2-ADANA SARIÇAM SPOR LİSESİ
3-ATATÜRK KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ
4-İSMET İNÖNÜ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ


JUDO GENÇ KIZ SONUÇLARI 
48 KİLO ÖZLEM BUSE YÖRÜK KARATAŞ TEVFİK AYSEL CAN BOLAT ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ
63 KİLO ÖZLEM NUR KAYA ENVER KURTTEPE ANADOLU LİSESİ
 
JUDO GENÇ ERKEK SONUÇLARI
1-50 KİLO AKIN CAN UFUK ÇUKUROVA ELEKTRİK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
1-55 KİLO YUSUF ENGİN ÇİÇEK TOKİ KÖPRÜLÜ ANADOLU LİSESİ
1-60 KİLO BATUHAN ATAŞ ABDULKADİR PAKSOY ANADOLU LİSESİ
2-60 KİLO FERHAT YÜKSEKYAYLA YÜREĞİR İMKB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 
3- 60 KİLO AHMET BURAK TORUN ADANA ANADOLU İMAMHATİP LİSESİ
1- 66 KİLO SEMİH ÜNLÜ KİREMİTHANE END. MESLEK LİSESİ
1- 73 KİLO SELMA TEKİN ADANA ANADOLU İMAMHATİP LİSESİ
2- 73 KİLO ALİ AYDINOĞLU KİREMİTHANE END. MESLEK LİSESİ
1- 90+ KİLO MUHAMMET ENES ALPTEKİN ADANA ANADOLU İMAMHATİP LİSESİ

HALK OYUNLARI MİNİKLER DÜZENLEMESİZ 
1-DENİZLİ İLKOKULU
2-ALPARSLAN İLKOKULU
3-EMİNE SAPMAZ ORTAOKULU
4-ADANA TABİPLER ODASI ORTAOKULU

HALK OYUNLARI YILDIZLAR DÜZENLEMESİZ 
1-GÜLBAHÇESİ ORTAOKULU
2-125. YIL ORTAOKULU
3-80. YIL ORTAOKULU
4-İNCİRLİK ORTAOKULU

HALK OYUNLARI GENÇLER DÜZENLEMESİZ 
1-ŞAKİRPAŞA HALK EĞİTİM MERKEZİ
2-İSMAİL KULAK ANADOLU LİSESİ
3-SEYHAN İMKB ANADOLU LİSESİ


HALK OYUNLARI MİNİKLER DÜZENLEMELİ
1-NECİP FAZIL KISAKÜREK İLKOKULLARI
2-EMİNE SAPMAZ İLKOKULU

HALK OYUNLARI YILDIZLAR DÜZENLEMELİ
1-AHMET CEVDET ÇAMURDAN ORTAOKULU

HALK OYUNLARI GENÇLER DÜZENLEMELİ
1-HALK EĞİTİM MERKEZİ 

HENTBOL KÜÇÜK KIZ SONUÇLARI
1-NURİ VE HAS ORTAOKULU
2-HACI ÖZCAN SİNAĞ ORTAOKULU
3-VELİ YAVUZ ORTAOKULU
4-ADASOKAĞI ORTAOKULU

HENTBOL GENÇ KIZLAR SONUÇLARI
1- ADANA KIZ LİSESİ
2-SARIÇAM SPOR LİSESİ
3-RAMAZAN ATIL ANADOLU LİSESİ
4-ŞAKİRPAŞA ANADOLU LİSESİ

HENTBOL GENÇ ERKEKLER SONUÇLARI
1-KURTTEPE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
2-ÇOBANOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
3-İSMET İNÖNÜ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU
4-ADANA SARIÇAM SPOR LİSESİ

HENTBOL KÜÇÜK ERKEKLER SONUÇLARI
1-DERVİŞLER ORTAOKULU
2-2000 EVLER ORTAOKULU
3-İSTİKLAL ORTAOKULU

KARATE KATA KÜÇÜKLER ERKEKLER 2003  SONUÇLARI

1-YAKUP KORKMAZ  BUHARA ORTAOKULU
2- ALİ İHSAN YILDIRIM MEHMET ADİL İKİZ ORTAOKULU
3-ARDA ALTINAY VAKIFBANK ORTAOKULU

KARATE KATA KÜÇÜKLER ERKEKLER 2004 SONUÇLARI
1-EMRE ÜLGER HACI ÖZCAN SİNAĞ ORTAOKULU
2-ATABAY AKYÜZ TİCARET BORSASI ORTAOKULU
3-MERTCAN MUSLU OĞUZHAN ORTAOKULU

KARATE KATA YILDIZ ERKEKLER SONUÇLARI
1-YAHYA KAĞAN SAĞLAM HACI ÖZCAN SİNAĞ ORTAOKULU
2-MAHMUT KEMAL KORKMAZ  BUHARA ORTAOKULU
3- DOĞUKAN KILIÇ EMİNE TÜRKAN İKİZ ORTAOKULU

KARATE KUMİTE YILDIZ ERKEKLER 35 KG SONUÇLARI
1-BUĞRA BAYBAĞAN SADIKA SABANCI ORTAOKULU
2-İBRAHİM KALAS POZANTI YATILI BÖLGE OKULU

KARATE KUMİTE YILDIZ ERKEKLER 40 KG SONUÇLARI
1-MUHAMMET EMİN TAŞÇI 23 NİSAN İMAM HATİP ORTAOKULU
2-İHSAN MURAT TEKİN ÖZEL BURÇ ÇUKUROVA ORTAOKULU
3- EMRE BABACAN ÖZEL BURÇ ÇUKUROVA

KARATE KUMİTE YILDIZ ERKEKLER 45 KG SONUÇLARI
1-MAHMUT KEMAL KORKMAZ BUHARA ORTAOKULU
2-RECEP ALPEREN DALKIR ÖZEL BURÇ ÇUKUROVA ORTAOKULU
3-ERAY OBUZ SADIKA SABANCI ORTAOKULU

KARATE KUMİTE YILDIZ ERKEKLER 50 KG SONUÇLARI
1-ÖMER AVCI PAMUKELİ ORTAOKULU
2-ERAY ŞİPAL         MEHMETÇİK ORTAOKULU
3-ARDA YILDIRIM  ÖZEL ERKAN ORTAOKULU

KARATE KUMİTE YILDIZ ERKEKLER 55 KG SONUÇLARI
1-ERTUĞRUL ESKİ EVCİK ORHANGAZİ ORTAOKULU
2-ENES ÖZTÜRK 2000 EVLER ORTAOKULU
3-ENES ALTUNUFAĞI RAMAZANOĞLU ORTAOKULU

KARATE KUMİTE YILDIZ ERKEKLER 55+ KG SONUÇLARI
1-YUSUF AKKÜLAH ÖZEL BURÇ ÇUKUROVA ORTAOKULU
2-SABRİ MERT ÖZKAN BUHARA ORTAOKULU
3-ÖMER FARUK NALBANT ÖZEL BURÇ ÇUKUROVA ORTAOKULU

KARATE KATA KÜÇÜKLER KIZ 2003 DOĞUMLULAR SONUÇLARI
1-BİLGE NİDA YILDIZ TİCARET BORSASI ORTAOKULU
2-ELİF PALİNA YAYIN  MERYEM MEHMET KAYHAN
3-ECEM YELİZ MENTEŞ 2000 EVLER ORTAOKULU

KARATE KATA KÜÇÜKLER KIZ 2004 DOĞUMLULAR SONUÇLARI
1-PELİN NUR KAYSADI TİCARET BORSASI ORTAOKULU
2-EDA ALIN ARİF NİHAT ASYA ORTAOKULU
3-MİSLİNA YAKIŞIR ÖĞRETMEN ZEYNEP ERDOĞDU ORTAOKULU

KARATE KATA YILDIZ KIZ SONUÇLARI
1-GAMZE CAN AKYİĞİT
KROS GENÇ ERKEKLER SONUÇLARI
1-DOĞANKENT ANADOLU LİSESİ
2-ADANA SARIÇAM SPOR LİSESİ
3-CEYHAN ANADOLU LİSESİ
4-SEVİM TEKİN ANADOLU LİSESİ

KROS GENÇ KIZ SONUÇLARI
1-ADANA SARIÇAM SPOR LİSESİ
2-PINAR MADENCİLİK ANADOLU LİSESİ
3-CEYHAN ANADOLU LİSESİ
4-SEVİM TEKİN ANADOLU LİSESİ

KROS YILDIZ KIZ SONUÇLARI
1-ÇEAŞ SOFULU ORTAOKULU
2-EMİNE TÜRKAN İKİZ ORTAOKULU
3-ORHANGAZİ ORTAOKULU
4-DOĞANKENT KEMAL ULUDAĞ ORTAOKULU

KROS YILDIZ ERKEK SONUÇLARI
1-ÇEAŞ SOFULU ORTAOKULU
2-EMİNE TÜRKAN İKİZ ORTAOKULU
3-DOĞANKENT ORTAOKULU
4-SİNANPAŞA YATILI BÖLGE OKULU

KROS GENÇ ERKEKLERDE FERDİ SIRALAMA
1-YAKUP ÇİNAR DOĞANKENT ANADOLU LİSESİ
2-YUSUF BALARİ  DOĞANKENT ANADOLU LİSESİ
3-YUNUS EMRE MAÇİN  DOĞANKENT ANADOLU LİSESİ
4-GARİP İLTER DOĞANKENT ANADOLU LİSESİ 

KROS GENÇ KIZLARDA FERDİ SIRALAMA
1-YETER DELİBAŞ  ADANA SARIÇAM SPOR LİSESİ
2-TESLİME ÖZDEMİR  ADANA SARIÇAM SPOR LİSESİ
3-PINAR ÖRDEK PINAR MADENCİLİK ANADOLU LİSESİ 
4-ESRA SÖNMEZ CEYHAN ANADOLU LİSESİ

KROS YILDIZ ERKEKLERDE FERDİ SIRALAMA
1-KENAN KODAŞ  ÇEAŞ SOFULU ORTAOKULU
2-OSMAN GÖKÇE ÇEAŞ SOFULU ORTAOKULU
3-AHMET ÇOBAN EMİNE TÜRKAN İKİZ ORTAOKULU
4-FERHAT DEVELİ  ÇEAŞ SOFULU ORTAOKULU

KROS YILDIZ KIZLARDA FERDİ SIRALAMA
1-MİZGİN DEMİR İSMAİL AYŞE ÖNÜK ORTAOKULU
2-ZEHRA DÜNDAR İSMAİL AYŞE ÖNÜK ORTAOKULU
3-KADRİYE ÇOBAN EMİNE TÜRKAN İKİZ ORTAOKULU 
4-ESRA ÇALDIR  ÇEAŞ SOFULU ORTAOKULU

MASA TENİSİ KÜÇÜK KIZ SIRALAMASI
1-ÇEAŞ SOFULU ORTAOKULU - SARIÇAM
2-VELİ YAVUZ ORTAOKULU - SARIÇAM
3-İSMET İNÖNÜ ORTAOKULU - KOZAN
4-ŞEHİT CENGİZ EROĞLU ORTAOKULU- KOZAN

MASA TENİSİ KÜÇÜK ERKEK SIRALAMASI
1-ÖZEL BURÇ ÇUKUROVA ORTAOKULU- ÇUKUROVA
2-AKŞEMSETTİN ORTAOKULU- ÇUKUROVA
3-TAŞKENT ORTAOKULU-SEYHAN
4-ÇEAŞ SOFULU ORTAOKULU-SARIÇAM

MASA TENİSİ GENÇ KIZ SONUÇLARI
1-ÖZEL BURÇ ÜÇGÜL ANADOLU LİSESİ
2-KOZAN KAZIM KARABEKİR ANADOLİ LİSESİ
3-İMKB 24 KASIM ANADOLİ LİSESİ
4- ÖZEL ADANA ANADOLU LİSESİ

MASA TENİSİ GENÇ ERKEK SONUÇLARI
1- ÖZEL BURÇ VURAL ANADOLU LİSESİ
2-KURTTEPE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
3- İSMET İNÖNÜ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
4- PİRİ REİS ANADOLU LİSESİ

ORYANTİRİNG GENÇ ERKEK A SONUÇLARI
1-ENES TAHA KUŞ      İSMET İNÖNÜ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
2-MUHAMMET MUSTAFA EROĞLU  İSMET İNÖNÜ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
3-MEHMET CAN BARDAKÇI     İSMET İNÖNÜ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
4-MEHMET YILMAZ      İSMET İNÖNÜ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

ORYANTİRİNG GENÇ KIZ A SONUÇLARI
1-MERVE EKİCİ İSMET İNÖNÜ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
2-BENGİSU KÜBRA TAKKİN İSMET İNÖNÜ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
3-RÜVEYDA HEKİMOĞLU İSMET İNÖNÜ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
4-ALEYNA TÜTÜNCÜ İSMET İNÖNÜ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

ORYANTİRİNG GENÇ ERKEKLER B SONUÇLARI
1-SELİM ORHAN BURSA ÖZEL BURÇ VURAL ANADOLU LİSESİ
2-MUSA FURKAN ZENBİLCİ ÖZEL BURÇ VURAL ANADOLU LİSESİ
3-ABDULLAH FETTAH ÖZEL BURÇ VURAL ANADOLU LİSESİ
4-MEHMET AKİF YALÇIN        ÖZEL BURÇ VURAL ANADOLU LİSESİ

ORYANTİRİNG GENÇ KIZLAR B SONUÇLARI
1-AYŞE KORKMAZ          ÖZEL BURÇ ÜÇGÜL FEN LİSESİ
2-ASUDE DURAN  ÖZEL BURÇ ÜÇGÜL FEN LİSESİ
3-PULEN POLAT  ÖZEL BURÇ ÜÇGÜL FEN LİSESİ
ORYANTİRİNG GENÇ ERKEKLER A TAKIM SONUÇLARI
1-İSMET İNÖNÜ MESLEK VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
2-ÖZEL BURÇ VURALANADOLU LİSESİ
3-BAHTİYAR VAHAPZADE SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

ORYANTİRİNG GENÇ KIZLAR A  TAKIM SONUÇLARI
1-İSMET İNÖNÜ MESLEK VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
2-ÖZEL BURÇ VURALANADOLU LİSESİ
3-BAHTİYAR VAHAPZADE SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

ORYANTİRİNG GENÇ ERKEKLER B TAKIM SONUÇLARI
1-ÖZEL BURÇ VURALANADOLU LİSESİ
2-BAHTİYAR VAHAPZADE SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

ORYANTİRİNG GENÇ KIZLAR B  TAKIM SONUÇLARI
1-ÖZEL BURÇ ÜÇGÜL ANADOLU LİSESİ
2-BAHTİYAR VAHAPZADE ANADOLU LİSESİ


TENİS GENÇ KIZ  SONUÇLARI
1- ÖZEL ÇUKUROVA BİLFEN KOLEJİ
2- ADANA TİCARET ODASI ANADOLU LİSESİ
3-ADANA ANADOLU LİSESİ
4-ÖZEL BAŞKENT KOLEJİ

TENİS GENÇ ERKEK SONUÇLARI
1-ÖZEL ÇUKUROVA BİLFEN KOLEJİ
2- ÖZEL BURÇ VURAL ANADOLU LİSESİ
3-GÜNDOĞDU FEN LİSESİ
4- BAŞKENT OKULLARI

VOLEYBOL KÜÇÜK KIZ SONUÇLARI
1-AKKAPI ŞEHİT KEMAL YÜZGEÇ ORTAOKULU
2-BUHARA ORTAOKULU
3-BELEDİYE EVLERİ ORTAOKULU
ÖZEL ADANA GÜNDOĞDU ORTAOKULU

VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEK SONUÇLARI
1-EVLİYA ÇELEBİ ORTAOKULU
2-MEVLANA ORTAOKULU
3-BELEDİYE EVLERİ ORTAOKULU
4-TAŞKENT ORTAOKULU

VOLEYBOL YILDIZ KIZ SONUÇLARI
1-BELEDİYE EVLERİ ORTAOKULU
2-ÖZEL BURÇ ÇUKUROVA ORTAOKULU
3-RECEP BİRSİN ÖZEN ORTAOKULU

VOLEYBOL YILDIZ ERKEK SONUÇLARI
1-ŞEHİT İDRİS GÜLER ORTAOKULU
2-BELEDİYE EVLERİ ORTAOKULU
3-ÖZEL BURÇ ÇUKUROVA ORTAOKULU
4-ZEYTİNLİ ORTAOKULU

VOLEYBOL GENÇ B KIZ SONUÇLARI
1- SABANCI KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ
2- SEYHAN ADANA İMKB ANADOLU LİSESİ
3- KOZAN FEN LİSESİ
4- SEYHAN HACI HATİCE TURGUT ANADOLU LİSESİ

VOLEYBOL GENÇ B ERKEK SONUÇLARI
1-SEYHAN ADANA İMKB ANADOLU LİSESİ
2-ÖZEL BURÇ VURAL ANADOLU LİSESİ
3- ÇUKUROVA TOROSLAR ANADOLU LİSESİ
4- MELİKŞAH ANADOLU LİSESİ

VOLEYBOL GENÇ A KIZLAR SONUÇLARI
1-ÖZEL ADANA GÜNDOĞDU
2-ÖZEL ÇUKUROVA BİLFEN
3-ADANA SARIÇAM SPOR LİSESİ
4-VEHBİ GÜZEL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

VOLEYBOL GENÇ A ERKEK SONUÇLARI
1-FATİH TERİM ANADOLU LİSESİ
2-SABANCI KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ
3-CEYHAN ANADOLU LİSESİ
4-TOKİ KÖPRÜLÜ ANADOLU LİSESİ



WUSHU TAOLU CHAGQUAN YILDIZ ERKEK SONUÇLARI
1-HASAN ÇİNKILIÇ MEHMET ADİL İKİZ İMAM HATİP ORTAOKULU
2-AHMET SOLMAZ MERYEM ABDURRAHİM GİZER ORTAOKULU
3-İBRAHİM HALİL ARIKOĞLU MERYEM ABDURRAHİM GİZER ORTAOKULU
4-İBRAHİM ŞAHAN                 MERYEM ABDURRAHİM GİZER ORTAOKULU

WUSHU TAOLU NANQUAN YILDIZ ERKEK SONUÇLARI
1-HASAN ÇİNKILIÇ MEHMET ADİL İKİZ İMAM HATİP ORTAOKULU
2-AHMET SOLMAZ MERYEM ABDURRAHİM GİZER ORTAOKULU
3-İBRAHİM HALİL ARIKOĞLU MERYEM ABDURRAHİM GİZER ORTAOKULU
4-İBRAHİM ŞAHAN                 MERYEM ABDURRAHİM GİZER ORTAOKULU



WUSHU TAOLU YILDIZ KIZ SONUÇLARI
1-ALEYNA PARSAK NURİ VE ZEKİYE HAS ORTAOKULU
2-NAZİFE TRAŞ       NURİ VE ZEKİYE HAS ORTAOKULU
3-ZEYNEP MELDA TRAŞ   NURİ VE ZEKİYE HAS ORTAOKULU 
4-AÇELYA AYÇİÇEK ÖMER REFİKA HALICILAR ORTAOKULU

WUSHU TAOLU NANQUAN YILDIZ KIZ SONUÇLARI
1-ALEYNA PARSAK NURİ VE ZEKİYE HAS ORTAOKULU
2-NAZİFE TRAŞ       NURİ VE ZEKİYE HAS ORTAOKULU
3-ZEYNEP MELDA TRAŞ   NURİ VE ZEKİYE HAS ORTAOKULU 
4-AÇELYA AYÇİÇEK ÖMER REFİKA HALICILAR ORTAOKULU

WUSHU TAOLU NANQUAN GENÇ KIZ SONUÇLARI
1-MERVE YASİN ŞEHİT ABDULLAH AYDIN EMER ANADOLU LİSESİ
2-KADRİYE NUR KAYA ÖZEL ALTINELLER ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ
3-İREM PARSAK BEŞ OCAK LİSESİ

WUSHU TAOLU CHAGQUAN GENÇ ERKEK SONUÇLARI
1-İREM PARSAK  BEŞ OCAK LİSESİ
2-ZEHRA SOYTÜRK TOKİ SARIÇAM ANADOLU LİSESİ

YÜZME GENÇ ERKEKLER TAKIM  SONUÇLARI
1-RAMAZAN ATIL ANADOLU LİSESİ
2-ADANA ANADOLU LİSESİ
3-İSMAİL SEFA ANADOLU LİSESİ
4-SEYHAN HACI HATICA TURGUT ANADOLU LİSESİ

YÜZME GENÇ KIZLAR  TAKIM SONUÇLARI
1-İLHAN ATIŞ ANADOLU LİSESİ
2-ÖZEL GÜNDOĞDU KOLEJİ
3-İSMAİL KULAK ANADOLU LİSESİ

YÜZME GENÇ KIZLAR A 6X50 SERBEST BAYRAK SONUÇLARI
1- İLHAN ATIŞ ANADOLU LİSESİ
2-ÖZEL GÜNDOĞDU ANADOLU LİSESİ
3-İSMAİL KULAK ANADOLU LİSESİ

YÜZME GENÇ ERKEKLER A 6X50 SERBEST BAYRAK SONUÇLARI
1-SEYHAN HACI HATİCE TURGUT ANADOLU LİSESİ
2-RAMAZAN ATIL ANADOLU LİSESİ
3-ADANA ANADOLU LİSESİ
4-BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ KOLEJİ

YÜZME GENÇ KIZLAR A 4X50 KARIŞIK BAYRAK SONUÇLARI
1-İLHAN ATIŞ ANADOLU LİSESİ
2-ÖZEL GÜNDOĞDU KOLEJİ
3-İSMAİL KULAK ANADOLU LİSESİ

YÜZME GENÇ ERKEKLER A 4X50 KARIŞIK BAYRAK SONUÇLARI
1-RAMAZAN ATIL ANADOLU LİSESİ
2-İSMAİL SEFA ÖZLER ANADOLU LİSESİ
3-SEYHAN HACI HATİCE TURGUT
4-ADANA SARIÇAM SPOR LİSESİ

YÜZME GENÇ KIZLAR A 100 MT SERBEST SONUÇLARI
1-RABİA SENİL ALTUNTAŞ  İLHAN ATIŞ ANADOLU LİSESİ
2-EDA ÖZTÜRK  ADANA KIZ LİSESİ
3-İREM ER ÇEAŞ ANADOLU LİSESİ

YÜZME GENÇ ERKEKLER A 100 MT SERBEST SONUÇLARI
1-AHMET SEYHUN GÜLTEKİN  İSMAİL KULAK ANADOLU LİSESİ
2-FIRAT GEZİRGEN RAMAZAN ATIL ANADOLU LİSESİ
3-UYGAR CİVEREK PİRİ REİS ANADOLU LİSESİ

YÜZME GENÇ ERKEKLER A 50 MT KURBAĞALAMA SONUÇLARI
1- DOĞUŞCAN DİŞLEN SEYHAN HACI HATİCE TURGUT ANADOLU LİSESİ
2-TUTKUM BİRKAN ŞAHOĞLU MEHMET ÖZÖNCEL ANADOLU LİSESİ
3-FIRAT GEZİRGEN RAMAZAN ATIL ANADOLU LİSESİ

YÜZME GENÇ KIZLAR A 50 MT KURBAĞALAMA SONUÇLARI
1-DENİZ AKCAN ÖZEL GÜNDOĞDU KOLEJİ
2-SUDE ACARKUM HACI HATİCE TURGUT ANADOLU LİSESİ
3-ASİYE KERMEN AKİF PALALI ANADOLU LİSESİ

YÜZME GENÇ ERKEKLER A 50 MT KELEBEK SONUÇLARI
1-MEHMET AYBERK HİNCAL İSMAİL SEFA ÖZLER ANADOLU LİSESİ
2-TUTKUN BİRKAN ŞAHOĞLU MEHMET ÖZÖNCEL ANADOLU LİSESİ
3-UYGAR CİVELEK PİRİ REİS ANADOLU LİSESİ

YÜZME GENÇ KIZLAR A 50 MT KELEBEK SONUÇLARI
1-HANDENUR KUTSAL ADANA SARIÇAM ANADOLU LİSESİ
2-DENİZ AKCAN ADANA GÜNDOĞDU KOLEJİ
3-ASİYE KERMEN AKİF PALALI ANADOLU LİSESİ

YÜZME GENÇ ERKEKLER A 100 MT SIRTÜSTÜ SONUÇLARI
1-AHMET SEYHUN GÜNTEKİN İSMAİL KULAK ANADOLU LİSESİ
2-MEHMET AYBERK HİNCAN İSMAİL SEFA ÖZLER ANADOLU LİSESİ
3-TAHA YUSUF CAN PİRİ REİS ANADOLU LİSESİ

YÜZME GENÇ KIZLAR A 100 MT SIRTÜSTÜ SONUÇLARI
1-RABİA SENİL ALTUNTAŞ İLHAN ATIŞ ANADOLU LİSESİ
2-BENGÜ TARHANACI PİRİ REİS ANADOLU LİSESİ
3- EDA ÖZTÜRK  ADANA KIZ LİSESİ

YÜZME GENÇ ERKEKLER A 100 MT KELEBEK SONUÇLARI
1-MEHMET AYBERK HİNCAN İSMAİL SEFA ÖZLER ANADOLU LİSESİ
2-TUTKUN BİRKAN ŞAHOĞLU MEHMET ÖZÖNCEL ANADOLU LİSESİ
3- AHMET SEYHUN GÜLTEKİN  İSMAİL KULAK ANADOLU LİSESİ

YÜZME GENÇ KIZLAR A 100 MT KELEBEK SONUÇLARI
1-HANDENUR KUTSAL SARIÇAM SPOR LİSESİ
2- İREM ER ÇEAŞ ANADOLU LİSESİ
3- DENİZ AKCAN ÖZEL ADANA GÜNDOĞDU KOLEJİ

YÜZME GENÇ ERKEKLER A 50 MT SIRTÜSTÜ SONUÇLARI
1-UYGAR CİVELEK  PİRİ REİS ANADOLU LİSESİ
2- TAHA YUSUF CAN PİRİ REİS ANADOLU LİSESİ
3- BİRAY KUZUCU  TOKİ SARIÇAM ANADOLU LİSESİ

YÜZME GENÇ KIZLAR A 50 MT SIRTÜSTÜ SONUÇLARI
1-BENGÜ TARHANACI PİRİ REİS ANADOLU LİSESİ
2-EDA ÖZTÜRK ADANA KIZ LİSESİ
3- İPEK ARBAÇ MEHMET ÖZ ÖNCEL ANADOLU LİSESİ

YÜZME GENÇ ERKEKLER A 200 MT KARIŞIK SONUÇLARI
1-AHMET ŞENGÜL  ADANA ANADOLU LİSESİ
2-MEHMET AYBERK HİNCAN İSMAİL SEFA ÖZLER ANADOLU LİSESİ
3- AHMET SEYHUN GÜLTEKİN İSMAİL KULAK ANADOLU LİSESİ

YÜZME GENÇ KIZLAR A 50 MT SERBEST SONUÇLARI
1-RABİA SENİL ALTINTAŞ İLHAN ATIŞ ANADOLU LİSESİ
2- EDA ÖZTÜRK ADANA KIZ LİSESİ
3- ASİYE KERMEN  AKİF PALALI ANADOLU LİSESİ

YÜZME GENÇ ERKEKLER A 50 MT SERBEST SONUÇLARI
1-FIRAT GEZİRGEN RAMAZAN ATIL ANADOLU LİSESİ
2- KADİR BUĞRA ÖZEN  RAMAZAN ATIL ANADOLU LİSESİ
3- UYGAR CİVELEK  PİRİ REİS ANADOLU LİSESİ

YÜZME GENÇ KIZLAR A 100 MT KURBAĞALAMA SONUÇLARI
1- HANDENUR KUTSAL ADANA SARIÇAM SPOR LİSESİ
2- ASİYE KERMEN AKİF PALALI ANADOLU LİSESİ
3-İREM ER ÇEAŞ ANADOLU LİSESİ

YÜZME GENÇ ERKEKLER A 100 MT KURBAĞALAMA SONUÇLARI
1-DOĞUŞCAN DİŞLEN SEYHAN HACI HATİCE TURGUT ANADOLU LİSESİ
2- AHMET ŞANGÜL ADANA ANADOLU LİSESİ
3- TUTKUM BİRKAN ŞAHOĞLU MEHMET ÖZÖNCEL ANADOLU LİSESİ

YÜZME GENÇ KIZLAR A 200 MT KARIŞIK SONUÇLARI
1-HANDE NUR KUTSAL ADANA SARIÇAM SPOR LİSESİ
2-DENİZ AKCAN ÖZEL ADANA GÜNDOĞDU KOLEJİ
3-RABİA SENİL ALTUNTAŞ İLHAN ATIŞ ANADOLU 

KÜÇÜKLER -YILDIZLAR KARATE GRUP MÜSABAKALARINDA 1. GÜN SONUÇLARI 
KÜÇÜKLER -YILDIZLAR KARATE GRUP MÜSABAKALARI 2. GÜN SONUÇLARI 
KÜÇÜKLER KIZ ERKEK VOLEYBOL GRUP MÜSABAKALARI SONUÇLARI 

HALK OYUNLARI GRUP MÜSABAKA SONUÇLARI

YILDIZLAR GELENEKSEL DÜZENLEMESİZ DALDA DERECEYE GİREN OKULLAR

1-METE UYGUN O.OKULU  88,00
2-GÜLBAHÇESİ ORTA OKULU  88,00
3-KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN O.OKULU  87,00


YILDIZLAR GELENEKSEL DÜZENLEMELİ DALDA DERECEYE GİREN OKULLAR

1-AHMET CEVDET ÇAMURDAN ORTA OKULU 86,60
2-AFŞİN ORTA OKULU 86,20
3-KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN ORTA OKULU 81,40